آرشیو شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹، شماره ۵۷۲۰
ورزش
۴
فوتبال 120

سردار آزمون: می گفتند من پولی به تیم ملی آمده ام!

دوست دارم در یک باشگاه با طارمی همبازی شوم

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی همیشه جذاب حرف می زند، به ویژه وقتی درباره مهدی طارمی حرف می زند! سردار که فصل فوق العاده ای در روسیه داشت، حالا بعد از این موفقیت حرف های جالبی می زند.

 عجیب ترین شایعه

عجیب ترین شایعه ای که درباره خودم شنیدم؟ من درباره خودم شایعه بسیارشنیده ام، ولی عجیب ترین آن درباره حضور پولی ام در تیم ملی بود! می گفتند سردار پول داده و به تیم ملی رفته که این برگرفته از هواداران یک تیم دیگر بود!

 اولویت اول؛ موفقیت تیم

من به این دلیل آقای گل روسیه شدم که آرتم ژیوبا، همبازی و رقیب من 7پنالتی زده بود. ولی واقعا این را می گویم که هر دو ما بیشتر از آقای گلی به موفقیت تیم مان فکر می کردیم. اولویت اول قهرمانی در جام حذفی و لیگ روسیه بود. آرتم هم بازیکن خوبی است و ما به هم خیلی کمک کردیم.

 VAR از دست طارمی شاکی است

بعضی مدافعان پرتغال در اینستاگرام به من پیام می دهند که به یار خوبت در تیم ملی بگو اینقدر از ما پنالتی نگیرد! مهدی در هر بازی که انجام داد، پنالتی گرفت. البته من معتقدم پنالتی گرفتن یکی از سخت ترین کارهای دنیاست؛ زیراهوش و زیرکی می خواهد. مهدی همه را یکجا دارد. شنیده ام در پرتغال کمک داورهای ویدئویی هم از دست مهدی شاکی هستند! VAR اینقدر مهدی را دیده که خسته شده. تا عکس او را می بیند، می نویسد پنالتی!

 مهدی؛ بهترین زوج فوتبالی ام

 دوست دارم در آینده من و مهدی در یک تیم بازی کنیم. او بهترین زوج من در تمام دوران فوتبالم است. دوست دارم با او در یک تیم باشگاهی بازی کنم. ما همدیگر را خیلی خوب درک می کنیم.

 انتقالم هنوز صددر صد نشده

هنوز انتقال من به تیمی صددر صد و قطعی نشده تا بخواهم درباره آن حرف بزنم، ولی خیلی ها از من می پرسند قرار است با زلاتان همبازی شوی؟ کیست که دوست نداشته باشد با او همبازی شود؟!