آرشیو شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹، شماره ۹۸۲۷
ورزشی
۱۱

خبر

فوتسال ایران همچنان در صدر

تیم ملی فوتسال ایران درجدیدترین رنکینگ جهانی با کسب 1603 امتیاز همچنان در رده ششم جهان و اول آسیا قرار دارد و فاصله 10 پله ای خود با تیم دوم قاره آسیا یعنی ژاپن و 11 پله ای با تایلند، تیم سوم قاره را حفظ کرده است.دراین رده بندی برزیل همچنان دررده نخست رنکینگ جهانی ایستاده است. تیم های اسپانیا و آرژانتین نیز مانند رده بندی قبل در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

لژیونر ایرانی در السیلیه ماند

نایب رئیس باشگاه السیلیه قطر از حفظ کریم انصاری فرد برای فصل آینده خبر داد. المری افزود: سه بازیکن خارجی السیلیه شامل انصاری فرد، بلحاج و کارا برای فصل بعد نیز ما را همراهی خواهند کرد.انصاری فرد در فصل جاری لیگ ستارگان قطر 6 گل برای السیلیه به ثمر رسانده است.

هشدار گل محمدی به سرخپوشان

سرمربی تیم پرسپولیس بابت عملکرد بازیکنان این تیم درادامه رقابت های لیگ برترهشدار داد.گل محمدی از بازیکنان خود خواست بدون توجه به تثبیت قهرمانی این تیم درلیگ برتر، درهربازی برای پیروزی به میدان بروند و افکار خود را تا پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا معطوف به مسابقات پیش رونگه دارند.

تمرین دانشگر با آبی پوشان

تمرین آبی ها درحالی برگزار شد که محمد دانشگر پس از عذرخواهی از مجموعه تیم به جمع استقلالی ها اضافه شد.شاگردان مجیدی که خود را برای دیدار حساس برابر سپاهان مهیا می کنند، دیروز در زمین شماره 2 آزادی تمرین خود را برگزار کردند.

مربیگری ستاره سابق فوتبال

ستاره سابق باشگاه یوونتوس به عنوان سرمربی جدید تیم زیر 23 سال این باشگاه انتخاب شد و به دنیای مربیگری پا گذاشت.پیرلو با پیراهن تیم ملی ایتالیا در 116 بازی، 13 گل به ثمر رسانده است. او در سال 2016 در جام جهانی آلمان فاتح این جام شد.

بازیکن سپاهان احضار شد

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم دستور موقتی برای بازیکن تیم سپاهان صادر کرد. براین اساس شایان مصلح، بازیکن تیم سپاهان جهت ادای پاره ای از توضیحات به کمیته اخلاق فدراسیون احضار شد.

مس رفسنجان به فینال رسید

تیم مس رفسنجان در دیدارمرحله نیمه نهایی پلی آف لیگ برتر فوتسال زنان با برتری مقابل تیم هیئت خراسان رضوی، به فینال این رقابت ها راه پیدا کرد.در دیگردیدار مرحله نیمه نهایی، تیم فوتسال شرکت ملی حفاری وسایپا نیز به مصاف هم می روند.

رضایی به شارلوا پیوست

مهاجم ایرانی تیم فوتبال کلوب بروژ با قراردادی قرضی به باشگاه شارلوا پیوست.کاوه رضایی پس از پایان دوره قرضی قراردادش برای شارلوا به کلوب بروژ باز گشت. اکنون این باشگاه اعلام کرده رضایی را برای یک فصل دیگر به شارلوا انتقال داده است.