آرشیو دو‌شنبه ۲۴‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۴۹۸۴
فرهنگ و هنر
۲۵

مافیابازی در شبکه خانگی

منبع: ایلنا

«شب های مافیا» رئالیتی شو جدید سعید ابوطالب با حضور 13 بازیگر زن و 26 بازیگر مرد به زودی کلید می خورد.

ابوطالب در این زمینه توضیح داد: در این رئالیتی شو در هر فصل یکی از بازیگران سینما و تلویزیون، 12 نفر از دوستانش را به یک لوکیشن دلخواه مثل کتابخانه، رستوران، کلبه یا هرجایی که دوست دارد برای بازی مافیا دعوت می کند.

وی افزود: این 12 بازیگر به اتفاق شخص دعوت کننده که در بازی به او خدا یا لیدر می گویند بازی مافیا را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می دهند.

کارگردان «شب های مافیا» با بیان اینکه این بازی گروهی اصالتا روسی است، یادآور شد: این بازی یک نسخه ایرانی هم دارد که اکنون اغلب در خانواده ها و گروه های دوستی این نسخه بازی می شود و ما هم همین نوع بازی را در یک گروه بازیگران انجام می دهیم.

ابوطالب تاکید کرد: بازی مافیا قطع نظر از جذابیت هایش و سالم بودن به عنوان یک بازی خانوادگی، به جوان ها قدرت استدلال و شجاعت بیان همراه با تقویت هوش هیجانی می دهد. به جوان می آموزد که در تشخیص دوست و دشمن به گفته های او توجه نکند و به رفتارهای پیچیده دشمن یا رقیب توجه کند.

وی درباره جزئیات بیشتر مسابقه گفت: ابتدا بازی را با 13 بازیگر خانم خواهیم داشت و سپس 2 گروه 13 نفره شامل مردان بازیگر نیز این بازی را تجربه خواهند کرد که در مجموع تعداد شرکت کنندگان را به عدد 39  می رساند.

«شب های مافیا» که با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته می شود، توسط  فیلیمو پخش خواهد شد.