آرشیو دو‌شنبه ۲۴‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۲۲۵۶۲
اخبار کشور
۱۱

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه خبر داد: اجرای طرح های محرومیت زدایی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

سردار فضلی از اجرای طرح های محرومیت زدایی و رزمایش کمک مومنانه در مناطق محروم به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد.

سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیروز یکشنبه در نشست مشترک فرماندهان ناجا و سپاه که به صورت ویدئوکنفرانس با سایر استان ها در ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: نیروی انتظامی شرایط ارزشمندی را پشت سر گذاشته است و در ابتدای انقلاب، ژاندارمری، شهربانی و کمیته همواره در تمامی عملیات ها حضور داشتند.

وی افزود: نیروی انتظامی در دفاع مقدس در تامین امنیت داخل و مرزهای کشور نقش موثری را ایفا کرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در 40 سالگی انقلاب از ظرفیت های سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در ترویج فرهنگ دفاع مقدس استفاده خواهیم کرد و به جای یک هفته دفاع مقدس، 40 هفته را از سوم خرداد تا پایان سال برگزار خواهیم کرد و هر هفته برنامه های مختلفی را برای ترویج هفته دفاع مقدس به کار خواهیم بست.

سردار فضلی عنوان کرد: در تمامی این هفته ها ناگفته های دفاع مقدس را به مردم خواهیم گفت و این موضوع با همکاری بسیج، سپاه و نیروی انتظامی انجام خواهد شد.

وی افزود: در این برنامه ها قرار است که کمک های مومنانه و همچنین طرح های محرومیت زدایی از مناطق آسیب پذیر انجام و 12 بیمارستان صحرایی برپا شود تا بتوانیم به اقشار آسیب پذیر خدمات درمانی پزشکی ارائه دهیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه ادامه داد: قرار است در این برنامه ها از خانواده های شهدا، جانبازان و همچنین بسیجیان نمونه تقدیر شود.

سردار فضلی خاطرنشان کرد: در این 40 هفته هر بخش از سپاه ازجمله نیروی زمینی، نیروی هوافضا، نیروی دریایی و نیروی قدس هرکدام برنامه های مختلفی را برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس و شهادت اجرا خواهند کرد.