آرشیو دو‌شنبه ۲۴‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۴۹۸۴
ورزش
۳۲

اخبار داخلی

راحت باش، به توپ جمع کن های قطر!

دنیای اقتصاد : شبکه «الکره العراقیه» خبر داد باشگاه الشرطه به دلیل قوانین AFC حق استفاده از کریستین اوساگونا، مهاجم سابق پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا 2020 ندارد. اوساگونا هفته گذشته با الشرطه قراردادی یک ساله امضا کرد. الشرطه یکی از رقبای استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا است. به این ترتیب اوساگونا نمی تواند مقابل آبی ها در آسیا به میدان برود. به نظر می رسد مهلت باشگاه الشرطه عراق برای ثبت نام این بازیکن در لیست آسیایی به پایان رسیده است. این احتمالا بهترین خبر برای توپ جمع کن های قطر است!

دو سورپرایز نقل وانتقالاتی تراکتور

تسنیم : مالک باشگاه تراکتور برای فصل جدید به دنبال جذب دو لژیونر ایرانی است. شنیده می شود هدف اصلی زنوزی در فصل نقل وانتقالات، جذب رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم زووله هلند است و حتی مذاکراتی نیز بین طرفین انجام شده است. قوچان نژاد فقط یک فصل دیگر با تیم زووله قرارداد دارد و با توجه به این موضوع به نظر می رسد جدایی او از تیم هلندی چندان کار دشواری نباشد. علاوه بر قوچان نژاد، استیون بیت آشور بازیکن دورگه ایرانی- آمریکایی نیز دیگر بازیکنی است که مدنظر مدیران باشگاه تراکتور قرار گرفته و قرار است به زودی مذاکراتی با این بازیکن نیز انجام شود. بیت آشور درحال حاضر با هیچ تیمی قرارداد ندارد و بازیکن آزاد محسوب می شود.

 آغاز لیگ کشتی از دهم مهر

ایسنا : رقابت های لیگ کشتی آزاد از دهم مهر آغاز می شود و قرار است لیگ کشتی فرنگی نیز با یکی دو روز اختلاف آغاز شود. از سوی دیگر اتحادیه جهانی کشتی دهم مهر درخصوص برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان تصمیم گیری خواهد کرد.