آرشیو دو‌شنبه ۲۴‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۹۸۶۲
ورزشی
۱۱

اخبار

قربانی،مربی سایپا شد

 پیروز  قربانی کاپیتان پیشین تیم استقلال به عنوان دستیاراول ابراهیم صادقی در سایپا برای لیگ بیستم انتخاب شد. نارنجی پوشان فصل گذشته شرایط مناسبی در جدول نداشتند و در پایان فصل با 29 امتیاز در رده چهاردهم قرارگرفتند. 

لیگ کشتی آزاد آغاز می شود

 نشست هماهنگی رقابت های لیگ برتر کشتی  با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان باشگاه ها برگزار و درنهایت زمان آغاز این مسابقات مشخص شد.براین اساس مقررشد این رقابت ها از روز دهم مهرماه آغاز شود .

دو  بازیکن جدید در پیکان

بازیکنان پیشین تیم های فوتبال سایپا و گل گهر به تیم پیکان پیوستند. تیم  پیکان که خود را برای حضور در بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر آماده می کند  درویشی و عباسیان را به خدمت گرفت.

انصاری در پرسپولیس ماند

بازیکن پرسپولیس برای لیگ بیستم دراین تیم ماندنی شد. محمد انصاری   مدافع مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس  با تصمیم مدیریت باشگاه  به کار خود در این تیم ادامه خواهد داد.

طالقانی: بنا دوباره  برمی گردد

 عضو هیئت رئیسه فدراسیون کشتی درخصوص بازگرداندن محمد بنا گفت: یقین دارم که بنا دوباره برمی گردد. طالقانی افزود:استعفای بنا نه شخصی و نه برای خودش است، بلکه همه دغدغه او برای کشتی است.

 معروف به اروپا می رود

کاپیتان تیم ملی والیبال به احتمال فراوان فصل آینده در اروپا توپ خواهد زد.

سعید معروف،  با چند پیشنهاد از لیگ های معتبر اروپایی روبه رو است و باید دید که درنهایت به کدام یک از آن ها پاسخ مثبت خواهد داد.

شکایت از میزبان لیگ آسیا

چهار نماینده فوتبال ایران_ پرسپولیس، استقلال، شهرخودرو و سپاهان_ در لیگ قهرمانان آسیا که درهتلی مشترک اسکان پیدا کرده اند، از نحوه میزبانی قطر به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کردند و خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند.این هتل 6 طبقه که ظاهری مجلل دارد غیر از نمایندگان ایران پذیرای تیم های پاختاکورازبکستان و الشرطه عراق نیز هست.

مهاجم گل گهر به تبریز رفت

مهاجم فصل گذشته گل گهر با عقد قرارداد رسمی به تیم ماشین سازی پیوست. فرشاد بیابانی همچنین در تیم های فوتبال شاهین  و پدیده  هم به میدان رفته است. او همچنین سابقه بازی برای تیم ملی امید را هم در کارنامه خود دارد.

ابراهیمی به ذوب آهن پیوست

حسین ابراهیمی هافبک فصل گذشته تیم نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی دوساله به ذوب آهن پیوست . این بازیکن فصل گذشته با 29 بازی در لیگ برتر و زدن 4 گل و دادن 4 پاس گل ازجمله بازیکنان تاثیرگذار بوده است.

امیدواری به صعود  استقلال

 کاپیتان تیم استقلال گفت: خیلی خوشحالیم که لیگ قهرمانان دوباره آغاز شده و می توانیم در این رقابت ها شرکت کنیم.غفوری افزود: ازلحاظ جسمانی آماده ایم. امیدوارم در بازی های پیش رو موفق شویم و از گروه صعود کنیم که البته کار خیلی سختی است.