آرشیو سه‌شنبه ۲۵‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۹۸۶۳
ورزشی
۱۱

اخبار

نوراللهی:سرخپوشان هدف بزرگی دارند

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: هدف های بزرگی درآسیا داریم ولی اول باید از گروه صعود کنیم. نوراللهی گفت: در دو بازی ابتدایی این فصل ازمسابقات، یک امتیاز به دست آوردیم. برای اینکه از این گروه صعود کنیم به برد دربازی های بعدی نیاز داریم. قطعا باید برای این هدفی که داریم تلاش کنیم و انگیزه لازم را هم داریم. 

تمجید وینگادا ازگلزن ایرانی

 سرمربی پرتغالی که سابقه کاردرپرسپولیس  را  دارد، ازعلیپور تمجید و ازانتقال این بازیکن به تیم ماریتیمو استقبال کرد.وینگادا باوجوداینکه سرمربی علیپور نبوده است، ازاین مهاجم تمجید کرد و گفت: علیپور یک مهاجم متحرک است. او مهاجم ثابتی نیست و توانایی حرکت از چپ و راست را هم دارد.

درخواست کاوانی از بارسلونا

ستاره اروگوئه ای به بارسلونا پیشنهاد کرد که او را برای خط تهاجمی بگیرند.کاوانی با بنفیکا به توافق کامل رسیده بود که درلحظه آخر از دستمزدش ناراضی شد و معامله را به هم زد. کاوانی اکنون بی تیم مانده و می خواهد خود را تا انتهای پنجره به تیمی برساند.

 فراهانی به شهرخودرو  پیوست 

دروازه بان تیم فوتبال گل گهر به شهرخودرو پیوست. مدیران شهرخودرو با میلاد فراهانی سنگربان دو فصل گذشته خود که فصل قبل به گل گهر پیوسته بود، به توافق رسیده واولین خرید درون دروازه خود را انجام دادند.

بازگشت آقای خاص به کشتی

 محمد بنا که چندی پیش به علیرضا دبیر از قطع همکاری با فدراسیون کشتی و استعفا از سرمربیگری تیم ملی خبر داده بود، دیروز با حضور در فدراسیون به این موضوع پایان داد.روزگذشته نیز اعضای هیئت رئیسه فدراسیون کشتی با پیشنهاد طالقانی به بحث و گفت وگو پیرامون استعفای محمد بنا پرداختند که گویا نتایج این نشست نیز در بازگشت محمد بنا بی تاثیر نبود.

 کاپیتان نفت با مس می آید

 میثم نقی زاده کاپیتان فصل قبل نفت مسجدسلیمان با عقد قراردادی به تیم مس رفسنجان پیوست.این هافبک دفاعی علاوه بر نفت سابقه حضور در تیم های پرسپولیس، پدیده  و پارس  جم را در کارنامه خود دارد.

اتفاق خوش یمن برای استقلال 

کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد الوحده امارات از رقابت های لیگ قهرمانان کنار گذاشته شده است.این باشگاه توسط مقامات امارات تحت قرنطینه قرارگرفت و الوحده و اتحادیه فوتبال امارات درخواست کردند مسابقات به تعویق بیفتد. بااین حال چون مقدمات مسابقات از قبل آماده شده بود و تیم های دیگر ازراه رسیده بودند، این امکان وجود نداشت.الوحده  با تیم های استقلال ، الاهلی  و الشرطه هم گروه بود. قطعا کناررفتن الوحده برای استقلال اتفاق خوش یمنی است.

توتونی:  سپاهان باهدف بازی می کند

مربی تیم سپاهان، گفت: شرایط ما و النصر برای دیدارهای پیش رو یکسان است و باید با برنامه و قدرتمند به میدان برویم تا به هدفمان دست یابیم.مجتبی توتونی در نشست خبری اظهار داشت: شناخت خوبی از حریف داریم و بازی ها آن ها را تا حد امکان بررسی کرده ایم.