آرشیو سه‌شنبه ۲۵‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۵۷۵۶
حوادث
۱۹

کوتاه از حوادث

زنی که با تهدید به انتشار فیلم و عکس های خصوصی فردی، قصد اخاذی پنج میلیارد تومانی داشت، ناکام ماند. مردی با حضور در پلیس فتای شهر اردبیل شکایت کرد که فردی با تهدید به انتشار عکس هایش قصد اخاذی دارد. در ادامه رد زنی که قبلا با او دوست بود، به دست آمد. وی بازداشت و به قصد اخاذی اعتراف کرد.

خودروی پژو 405 از روی پل شیبان اهواز به پایین  افتاد و منجر به مرگ  دو نفر شد. دیروز صبح  وقوع این حادثه  که در مسیر شیبان به سمت اهواز و روی پل روبه روی شیبان  رخ داده بود، به آتش نشانی گزارش شد. بررسی ها  نشان می داد خودرو با گاردریل کنار پل، برخورد و سپس سقوط کرده است. از پنج نفر سرنشین خودرو دو نفر فوت و سه نفر مصدوم  شدند.

مرد جوان با ایجاد صفحه جعلی اینستاگرامی برای همسرش  او را به دردسر انداخت.  زنی با حضور در پلیس  فتای استان  یزد، شکایت کرد که در اینستاگرام صفحه ای به نام او منتشرشده، عکس هایش در آن درج شده و مطالب  غیراخلاقی نیز درباره وی نوشته شده است. در جریان تحقیقات شوهر او بازداشت ومدعی شد برای شوخی و سرگرمی در اینستاگرام صفحه ای باز کرده و فکر نمی کرده این کار باعث شود همسرش به دردسر بیفتد.

 مردی برای نجات فرد در حال غرق شدن خود را به دریا زد که هردو غرق شدند. مرد تهرانی  در حال غرق شدن در دریای چالوس  بود که مرد کرمانشاهی با دیدن این صحنه برای نجات وی به داخل دریا زد تا او را نجات دهد که هردو غرق شدند.

پسر 13 ساله و مرد 26 ساله اهوازی در شاخه شطیط رودخانه کارون شوشتر غرق شدند. این دو نفر برای شنا به رودخانه کارون در منطقه شنا ممنوع رفته بودند که غرق شدند. جسد یکی از آنها کشف شد.

شرور مسلح که با تیراندازی در مغازه ای در شهرک کیهانشهر، پسر 17 ساله را کشته بود، بازداشت شد. با وقوع یک مورد تیراندازی در شهرک کیهانشهر کرمانشاه، تحقیقات پلیس آغاز و معلوم شد پسر 17 ساله که متصدی مغازه ای بوده، به قتل رسیده است. متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که رد او در شهرستان پاکدشت به دست آمد. با دستگیری متهم، او  اعتراف کرد که انگیزه ا ش اختلاف شخصی با مقتول بوده است.

مردی که در یاسوج پس از قتل داماد خانواده متواری شده بود، پس از 48 ساعت تسلیم پلیس شد. با وقوع  این جنایت، تحقیقات پلیسی  آغاز و معلوم شد مرد 26 ساله   با ضربه های چاقوی برادرزنش زخمی شده و  بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده است. قاتل فراری بود تا این که 48 ساعت بعد از جنایت به کلانتری رفت و تسلیم شد. او انگیزه اش از این جنایت را اختلاف خانوادگی اعلام کرد.