آرشیو چهار‌شنبه ۲۶‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۵۷۵۷
رسانه: شبکه
۷

اخبار

مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب شد

به گزارش جام جم، علیرضا مقصودی طی حکمی از سوی حمید شاه آبادی معاون صدای جمهوری اسلامی به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب شد. وی پیشتر در تاریخ 24 آذر 98 به عنوان سرپرست این شبکه رادیویی انتخاب شده بود. مدیر جدید رادیو جوان در سخنانی از ماموریت و نگاه جدید این ایستگاه رادیویی گفت: نگاه ما توجه به «گام دوم انقلاب اسلامی» است. بنا به صحبت های رهبر معظم انقلاب در باره این که جوانان، میداندار اصلی جامعه هستند، رادیو جوان وظایفی دارد که بایستی به سمت فضای پرطراوتی که گام دوم انقلاب ترسیم کرده است، حرکت کند. امیدآفرینی در بین جوانان جزو وظایف ماست که الحمدا... رادیو جوان به آن سمت حرکت کرده است.

مقصودی با اشاره به حکم خود و مطالبه های معاون صدا، بیان کرد: توجه به خلاقیت ها و شکوفایی، جزو اولویت رادیو جوان است و ما قطعا از ظرفیت های بالفعل و بالقوه استفاده خواهیم کرد؛ ضمن این که بالابردن سطح کیفی برنامه ها و مهم تر از آن، توجه به امتداد پیام در رادیو در دستور کار ما خواهد بود.

تصویربرداری «خانه امن» متوقف شد

در حالی که اعلام شده بود بناست مجموعه تلویزیونی «خانه امن» آبان ماه روی آنتن برود، تصویربرداری این سریال متوقف شد.

به گزارش فارس، سریال جاسوسی- امنیتی «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی که تنها دو ماه با نقطه پایان تصویربرداری فاصله داشت، به دلیل عدم ایجاد امکان تصویربرداری برای سکانس های اکشن در شهرک سینمایی دفاع مقدس، متوقف شد. این سکانس ها اغلب برای قسمت اول این مجموعه است و با توجه به پروداکشن سنگین آن، تنها در شهرک سینمایی دفاع مقدس امکان تصویربرداری وجود داشت که هنوز مجوزهای لازم برای تصویربرداری این سکانس ها صادر نشده و در نتیجه تصویربرداری متوقف شد.

این در حالی است که «خانه امن» در جدول پخش آبان ماه سیما حضور دارد و گروه فیلمبرداری به صورت فشرده و شبانه روزی در حال تولید و تصویربرداری بود.