آرشیو پنج‌شنبه ۲۷‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۷۴۴۶
ورزشی
۱۸

اخبار

علی نژاد: ای اف سی حق تحریم ایران را ندارد

مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان روز گذشته در پایان مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان گفت:«ای اف سی به ایران اعلام کرد به خاطر تحریم ها امکان پخش مسابقات در کشورمان وجود ندارد. ما دچار تحریم جهانی نیستیم و این تحریم ها یکجانبه از سوی امریکاست و نباید این تحریم ها به سازمان صداوسیمای ایران مربوط شود چرا که تضییع حقوق میلیون ها هوادار است. به اینفانتینو از طرف وزیر و به شیخ سلیمان از طرف فدراسیون فوتبال اعتراض شد.»

شور و هیجان آبی ها با حضور دیاباته

تمرین سه شنبه شب استقلال در دوحه در حالی از ساعت 21:30 به وقت تهران زیر نور برگزار شد که شیخ دیاباته که بامداد سه شنبه به اردوی آبی پوشان اضافه شده بود، در این تمرین حضور داشت. پیش از شروع تمرین نامجو مطلق با بازیکنان صحبت کرد و سپس آنها را در اختیار مربی بدنساز قرار داد. بخش بعدی تمرین به برنامه های سرعتی و هوازی اختصاص داشت که بازیکنان هیجان خاصی در این بخش از تمرین داشتند. سیاوش یزدانی در تمرین به صورت اختصاصی کار کرد. استقلال 30 شهریور به مصاف الشرطه عراق می رود.

علیپور 2 ماه پیش با ماریتیمو قرارداد بسته بود

رئیس باشگاه ماریتیمو درباره قرارداد با علی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس دست به یک افشاگری جالب زد. به نقل از روزنامه رکورد پرتغال کارلوس پریرا اعلام کرد علیپور خرید جدید ما در فصل جدید برای تقویت خط حمله است ولی از زمان عقد قرارداد با علیپور بیش از دو ماه گذشته ولی این بازیکن منتظر دریافت ویزا برای ورود به پرتغال است و به این کشور نیامده است. با این حال، مشکل حضور علیپور در پرتغال از دست ما خارج است. این نشان می دهد مهاجم سابق سرخپوشان در حالی با پرسپولیس مذاکره می کرد که با تیم جدیدش قرارداد بسته بود!

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شد

باشگاه پرسپولیس با توجه به پایان مهلت فیفا برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ، با جریمه دو محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شد. به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس طبق قوانین یک ماه دیگر فرصت دارد تا نسبت به تسویه حساب با برانکو اقدام کند و از جرایم بعدی فرار کند. فیفا در مرحله بعدی جرایم خود در این زمینه، در صورتی که باشگاه موفق به انجام تعهدات خود نشود، کسر 6 امتیاز را نیز اضافه خواهد کرد. در صورتی که در بازه یکماهه بعدی نیز باشگاه پرسپولیس موفق به انجام این موضوع نشود، علاوه بر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر 6 امتیاز، سقوط به یک رده پایین تر در نظر گرفته خواهد شد.