آرشیو پنج‌شنبه ۲۷‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۲۲۵۶۵
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

به کسانی که مدعی اند با آمدن جوبایدن دموکرات فشار اقتصادی کاهش و صادرات نفت و گاز به تدریج حل خواهد شد و درآمد مردم افزایش می یابد باید گفت همان برجام پرخسارت که توسط اوبامای مودب دموکرات به این ملت تحمیل شد برای هفت پشتمان کافی است و آزموده را آزمودن خطا است.

6043—0916

مجله صدا متعلق به جماعت مدعی اصلاح طلبی با دفاع از کرنش ذلیلانه رئیس جمهور صربستان که در مقابل ترامپ به صورت رسمی مقابل شیطان بزرگ و استکبار جهانی زانو زد گویا ذلت و خواری در گوشت و پوست این جماعت غرب گرا نهادینه شده و باعزت و استقلال بیگانه هستند. تحقیر پذیری از جنس تقی زاده و پهلوی است.

8857—0922و 8688—0938

بعد از کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی به دست پلیس رژیم شیطانی آمریکا 10 نفر دیگر در برابر دیدگان جهانیان از سیاهپوستان در آمریکا توسط پلیس به قتل رسیدند. اما گویا سلبریتی ها و غربزدگان اینها را ندیدند!

3107—0902

از زیبایی های زندگی رهبر معظم انقلاب پاک بودن فرزندان ایشان از هر نوع آلودگی اقتصادی است. حتی کسی مثل مهاجرانی اذعان می کند که یک لکه خاکستری در زندگی امام خامنه ای وجود ندارد.

2770—0912

چرا باید رئیس جمهور کشورمان با رئیس جمهور فرانسه که اجازه توهین به پیامبر اسلام داده ارتباط تلفنی برقرار کند. حق این بود که سفیر فرانسه در کشورمان احضار می شد و آقای روحانی ریاست محترم جمهوری در عمل ناراحتی خود را از این هتک حرمت نشان می داد

محمدی

جانباز 40 درصد هستم و 80 ماه سابقه اسارت دارم خطاب به آقای رئیس جمهور و همکاران ایشان بنویسید چگونه می خواهند جواب تمام سوءمدیریت این سالها را با این همه خسارتی که به کشور وارد کرده اند بدهند؟ متاسفانه مسئولین همه چیز را راحت گرفته اند و فکر نمی کنند در روز قیامت باید پاسخگوی تمام اعمال امروز خود باشند.

صارمی

چطور کشورهای ذره بینی امارات، بحرین و.. به یک رژیم جعلی دل خوش کرده اند که در سراشیبی سقوط قرار دارد؟ آیا به شیطان بزرگ دل بسته اند که از خاموش کردن آتش فراگیر در آمریکا هم ناتوان است؟ اگر دین ندارند لااقل آزادمرد باشند.

شکیبا

آیا مسخره نیست که قیمت کره 100 گرمی به 8 هزار تومان افزایش پیدا کند؟ بنده جای مسئولین مربوطه بودم از شرمندگی آب می شدم.

9554—0901

مردم این روزها شرایط بسیار سختی را طی می کنند ولی رئیس جمهور در مراسم بازگشایی دانشگاه، از رشد اقتصادی در تیر و مردادماه نسبت به سال قبل خبر می دهد! سخنی که به مثابه پاشیدن نمک بر زخم این مردم صبور و شریف است. سخنی که نشان می دهد ایشان از اوضاع کشور بی اطلاع است! ای کاش سکوت می کردند و سخنی نمی گفتند.

8582—0903

مسئولین اجرایی تا کجا قرار است فقط تماشاکننده افزایش هر روز بهای ارز، سکه، مسکن، لبنیات، کره، مرغ و تخم مرغ، گوشت، حبوبات و... باشند! با این حقوق های یک میلیون، دو میلیون و سه میلیون کدام مدیر اجرایی قادر است یک ماه را سر کند! از مجلس و دستگاه قضایی درخواست می شود با این افراد بی عرضه و ناتوان، این قدر مماشات نکنند.

3949—0912 و 7250—0919 و 7251—0915

با عنوان تدبیر و امید آمدند، نه تدبیر دیدیم و نه امید. روز به روز قیمت ها بالاتر می روند... آخر چه خبر است در این کشور؟! ان شاءالله همان گونه که قوه قضائیه و مجلسمان اصلاح شد هرچه زودتر با دعای امام زمان(عج) مدیریت اجرایی کشور هم در دست انسان های صالح و دلسوز به حال این مردم قرار بگیرد.

3653—0912

معنی اقتصاد برجامی از ابتدا این بود که مردم صبر پیشه کنید تا خرس تخم بگذارد! آن وقت مشکلات همه حتی آب خوردن هم حل می شود! یعنی هفت سال است در انتظار چنین حادثه ای هستیم!

سیدعمران الفتی

یکی از شبکه های سیما لحظاتی از دیدار سردار حاجی زاده با جوانان را نشان می داد که دل هر بیننده ای را شاد می کرد و خنده واقعی را بر لب های مردم می نشاند. نه مثل برخی از برنامه ها که خنده های مصنوعی تولید می کنند.

طورانی- جانباز

حسن سلوک و رفتار محبت آمیز همه کارکنان دادگاه انقلاب اسلامی در خیابان معلم تهران، مرا واقعا تحت تاثیر قرار داد. از نهادها و ادارات دولتی، انتظامی و... درخواست می شود این رفتار را سرمشق خود قرار دهند.

ن- ش

دستگاه های اجرایی دولت از هم اکنون کاهش تولید گندم در سال آینده را به علت افزایش سرسام آور کود و دستمزد کارگر و... پیش بینی نمایند و فردا در رسانه ها ظاهر نشوند و بگویند تازه متوجه شدیم!

4190—0917

علی رغم سخنان مسئولین سازمان بیمه بازنشستگان مبنی بر طرح همسان سازی حداقل حقوق 2 میلیون و 800 هزار تومان در عمل این سخنان مسئولین تحقق نیافت و حقوق های 2 میلیون و 350 هزار تومانی هم داریم!

2142—0913

از ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) تشکر می کنم که برخلاف روال بازار، در زمانی که بعضی سرمایه دارها ماسک را احتکار کرده بودند تا با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها که نیاز مردم به ماسک بیشتر می شود بازار سیاه درست کنند، به موقع آن هم به شکلی عادلانه و با کد ملی در بعضی استان ها ماسک مناسب و با قیمت معتدل توزیع کرد و نگذاشت مفسدین اقتصادی کامیاب شوند.

1027—0915

شماره گویای ثبت پیشنهاد و انتقاد از قوه قضائیه بیش از 20 روز است که به خاطر به روزرسانی غیرفعال است. مگر به روزرسانی چقدر زمان لازم دارد؟

2914—0990

داروخانه بیمارستان[...] تبریز ماسک های 1300 تومانی دولتی را از طریق دکه جلوی بیمارستان به قیمت هر عدد 3 هزار تومان عرضه می کند. این پلشتی ها و سودجویی ها مردم را ناراحت می کند.

9176—0914

مامورین ثبت کنتور مصرفی گاز در صورت عدم حضور در منزل، چرا از گذاشتن یادداشت برای اطلاع رسانی به مشترک اجتناب می کنند؟!

0701—0935

سه ماه است که عملیات گازکشی خانه های روستایی روستای شاهرخت از توابع شهر زیرکوه در خراسان جنوبی پایان یافته ولی به رغم پیگیری های فراوان از بازدید شرکت گاز و صدور تاییدیه خبری نیست. متاسفانه هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست.

5639—0915

در مردادماه در طرح معیشتی(سوخت) ثبت نام کردیم و قرار شد تا آخر مرداد ثبت ها بررسی و نتیجه منعکس شود ولی هیچ خبری نشد. چرا؟

بوکائیان

تعداد زیادی از پروژه های عمرانی شهر قائنات علی رغم قول های فراوانی که مسئولین داده اند نیمه کاره به حال خود رها شده اند. اگر مدیران دلسوز باشند و با مدیریت جهادی پای کار بیایند بسیاری از این پروژه ها تکمیل می شود و به بهره برداری خواهند رسید.

2404—0903