آرشیو پنج‌شنبه ۲۷‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۴۹۸۷
ورزش
۲۴

اخبار خارجی

جادوی یک کلمه

ورزش سه : پیر امریک اوبامیانگ فاش کرد سرمربی آرسنال مایکل آرتتا در صحبت هایش با او از یک کلمه کلیدی استفاده کرده که ستاره گابنی را برای تمدید قرارداد با توپچی ها متقاعد کرده است. اوبامیانگ در این مورد گفته: «آرتتا در صحبت هایش با من صادق و صریح بود و من از این ویژگی ها خوشم می آید. آرتتا گفت این را می دانیم که می توانی تیم را ترک کنی. من نمی دانم در فکرت چه می گذرد؛ ولی می توانی برای فتح جام های قهرمانی به باشگاه دیگری بروی یا می توانی اینجا بمانی و برای خودت یک میراث ماندگار بسازی. کلمه کلیدی که باعث شد تصمیمم را بگیرم همین بود: میراث.»

معاوضه سودمند برای رئال؟

تسنیم : هافبک انگلیسی تاتنهام ممکن است به پرافتخارترین باشگاه اروپا ملحق شود. بر اساس ادعای نشریه «تلگراف» انگلیس، تاتنهام در فرآیند به خدمت گرفتن گرت بیل از رئال مادرید، ممکن است اجازه دهد دله آلی، هافبک انگلیسی اش هم به جمع کهکشانی ها ملحق شود. رئیس باشگاه تاتنهام سعی دارد تمام راه های ممکن برای بازگرداندن بیل را مورد بررسی قرار دهد و معاوضه دله آلی با این بازیکن ولزی هم یکی از راه های پیش روی او خواهد بود. احتمالا زیدان از این معاوضه سودمند خوشحال خواهد شد!

تیاگو در لیورپول؟

دنیای اقتصاد : رسانه های انگلیسی می گویند لیورپول تلاش برای جذب تیاگو آلکانتارا ستاره بایرن مونیخ را به هفته آخر پنجره نقل وانتقالات موکول کرده است. در صورتی که جورجینیو واینالدوم از لیورپول جدا شود، یورگن کلوپ تلاش برای جذب تیاگو را سرعت خواهد بخشید. لیورپول تا این لحظه همچنان بیشترین شانس را برای جذب تیاگو دارد ولی قرمزهای آنفیلد منتظرند تا بایرن مجبور شود با نزدیک شدن به پایان مهلت، از قیمت 30 میلیون یورویی مد نظرش کوتاه بیاید و به مبلغی کمتر رضایت دهد.

مسی شروع فصل را از دست می دهد

ایسنا : نخستین دیدار بارسلونا در لالیگا روز ششم مهر مقابل ویارئال خواهد بود. با این حال ممکن است تیم کاتالانی لیونل مسی را در این بازی و حتی دو مسابقه بعدی در اختیار نداشته باشد. در شرایط کنونی به خاطر بحران کرونا بازیکنان در صورت هر سفر برون مرزی باید 14 روز قرنطینه شوند. در این صورت اگر مسی به تیم ملی آرژانتین دعوت شود، باید دو هفته زودتر از تاریخ بازی به آرژانتین سفر کند. به همین خاطر مسی در آغاز فصل در اختیار رونالد کومان نخواهد بود و علاوه بر دیدار با ویارئال، حضور مقابل سلتاویگو و سویا را نیز از دست می دهد.