آرشیو پنج‌شنبه ۲۷‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۵۷۵۸
ورزش
۴
سخن بزرگان

خداداد عزیزی

آقای پروین من فکر می کنم فعلا درست نیست در خدمت تیم ملی باشم. شما مهاجمان خوبی دارید و بهتر است من بروم و هر وقت با تجربه تر شدم برگردم.(وقتی به تیم ملی دعوت شد، ولی نماند)

اگر من نانش را می خورم شما چلو کبابش را می خورید! (وقتی مرحوم رنجبر سرپرست وقت تیم ملی گفته بود نان گل استرالیا را می خورد)

دروغ چرا؟ 95درصد فوتبالیست ها قلیان می کشند!

قبل از بازی با آلمان در جام جهانی 98 مربی تیم به ما می گوید اگر دو تا بخورید بهتر از 5تا است. من هم آمدم تهران و در تلویزیون قاطی کردم!

از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم ولی چون هواداران دو باشگاه از دستم ناراحت می شدند، رفتم پاس تهران.

مجید جلالی از پاداش بازیکنان می گرفت به اسم کار خیر می داد به آقای جادوگر. حتی یک بار از خود من هم بابت کمک به همین کارهای خیر بخشی از پاداشم را گرفت. حالا شما به من بگو این چه فرهنگی است که معلم و تئوریسینش دنبال جادوگری و دلالی است.

من و علی دایی دو بار درگیر شدیم. یک بار در جریان بازی با استرالیا بود، ولی الان رفیق هستیم.

یک بار یادم هست مربی تیم ملی در اردو من را فراخواند و گفت اگر می شود در جریان بازی به علی دایی پاس نده!

کی روش حدود 7 تا 10 میلیارد تومان پول گرفته است تا تیم را به جام جهانی ببرد اگر نمی برد جای تعجب داشت، اگر قرار بود تیم را به جام جهانی نبرد به من 100هزارتومان می دادند و من هم تیم را اوت می کردم.

به شخصه معتقدم اتفاق خاصی برای فوتبال ایران در جام جهانی روسیه رخ نداد.

امپراتوری کی روش با عملکرد برانکو و شفر لرزان شد.

من فقط می خواهم بدانم دلال کی روش برای تمدید قراردادش چه کسی بوده است. قرارداد کی روش از لحاظ فنی تمدید نشد. اگر واقعا از لحاظ فنی کی روش خوب است، فدراسیون دلایلش را بگوید تا اهالی فوتبال قانع شوند. (بعد از جام جهانی برزیل)

آقای کی روش مگر شاخ غول را شکستی که وزیر به بدرقه ات بیاید؟ (بعد از انتقاد کی روش از وزیر که پیش از جام ملت های امارات به بدرقه تیم ملی نرفت)

از طرفداران کی روش عذرخواهی می کنم. مدتی از رفتار کی روش انتقاد می کردم، اما هیچ وقت در حدی نبودم از لحاظ فنی در مورد کی روش صحبت کنم. کی روش کجاست و ما الان کجا هستیم؟