آرشیو پنج‌شنبه ۲۷‌شهریور ۱۳۹۹، شماره ۵۷۵۸
حوادث
۱۹

مرگ مشکوک جوان معتاد در کمپ

مرد معتاد بعد از شش روز بستری بودن برای ترک، در یکی از کمپ های تهران به طور مشکوکی فوت شد و پلیس در حال رازگشایی از ماجراست.

به گزارش خبرنگار جنایی جام جم، شامگاه بیستم شهریور امسال مرگ مشکوک مرد 28 ساله ای در بیمارستانی به مصطفی واحدی، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. ماموران در بیمارستان حاضر شده و به تحقیق از پدر مرد فوت شده پرداختند که وی گفت: پسرم از چند سال قبل معتاد به تریاک بود، اما از ترس شکنجه شدن در کمپ به آنجا نمی رفت. سرانجام کمپی را یافتیم که مجوز فعالیت داشت و پسرم را از یک هفته قبل آنجا بستری کردیم. قرار شد پسرم در یک دوره سه ماهه آنجا بماند و آنها از طریق دارو درمانی او را ترک بدهند. می گفتند که پزشک هم دارند و به خوبی به وضعیت پسرم رسیدگی می شود. بعد از شش روز یکی از مسوولان آنجا به من زنگ زد و گفت؛ پسرم در بیمارستان بستری شده که آنجا رفتیم و فهمیدیم پسرم فوت کرده است. گمان می کنم آنها پسرم را شکنجه داده و باعث مرگ وی شده اند و بابت قتل عمد از مسوولان و کارکنان کمپ شکایت دارم.

 با شکایت این مرد از مسوول کمپ و سه نفر از همکاران وی تحقیق شد که گفتند در ماجرای مرگ جوان معتاد نقشی نداشته اند.   با جمع بندی این اطلاعات، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران، از پزشکی قانونی خواست علت مرگ را اعلام کنند.