آرشیو پنج‌شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱، شماره ۶۲۴۴
سیاسی
۲
خبر

در پی حمایت مقام رهبری از عملکرد فرماندهی انتظامی صورت گرفت

تشکر سردار اشتری از رهبر انقلاب

سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی طی نامه ای از حمایت رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای از عملکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی در کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی تشکر کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: حمایت حضرت مستطاب عالی از عملکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کشف سرقت صندوق امانات بانک ملی که در دیدار دست اندرکاران کنگره شهدای جامعه عشایری کشور بیان فرمودید باعث مسرت و دلگرمی بیش از پیش کارکنان این فرماندهی شد. برای سربازان ولایت چه عزتی بالاتر از این که رضایت خاطر فرمانده و  ولی امرشان را جلب کنند. اشتری در این نامه تاکید کرده است: فرمایشات حکیمانه، ناصحانه و پدرانه حضرت عالی همچون گذشته روشنایی بخش مسیر همه مسوولان کشوری و لشکری به خصوص فرزندان و سربازان تان در فرماندهی انتظامی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مرکز تا مرز گردید. بار دیگر با ولی امر و فرمانده خود تجدید میثاق می کنیم و با شهدا عهد و پیمان می بندیم در مسیر دفاع از عزت و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی و صیانت از جان و مال و ناموس مردم ایران اسلامی تا پای جان دفاع کرده و همچون گذشته با جهاد مومنانه و روحیه انقلابی اهل اقدام وعمل باشیم «ان شاءا...». 

پیش از این رهبر انقلاب گفته بودند: نیروی انتظامی کشور یک تعدادی دزد را ظرف 48 ساعت بعد از دزدی دستگیر می کنند؛ باید تشویق شوند، اما در رسانه ملی خود ما جوری حرف زده می شود که به جای تشویق، کانه سرزنش می شوند، عمدی که نیست اما غفلت است؛ این غفلت ها به سود دشمن تمام می شود.