آرشیو پنج‌شنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱، شماره ۵۶۹۴
ورزش
۲۲
سوژه

دلیل سفر خورخه مسی به عربستان

بازدید پدر از اقامتگاه پسر

منبع: ورزش سه

سفر پدر لیونل مسی به عربستان حسابی جنجال آفرین شده است. در شرایطی که برخی از رسانه ها مدعی شدند که خورخه مسی برای مذاکره با الهلال راهی سرزمین پادشاهی شده است، اما عده دیگری اعتقاد دارند پدر لئو که مدیر برنامه های او نیز محسوب می شود، برای مسائل غیرفوتبالی راهی این کشور شده است.

قرارداد لیونل مسی در تابستان پیش رو به پایان می رسد و او بر سر تمدید قرارداد، با باشگاه پاری سن ژرمن به توافق دست پیدا نکرده است. برخی از تیم های عربستانی از جمله الهلال و الاتحاد با فوق ستاره آرژانتینی وارد مذاکره شده اند و گفته می شود که آبی های ریاض پیشنهاد خود برای جذب مسی را به عدد 400 میلیون یورو برای هر فصل رسانده اند. در همین زمینه، محمدالسعدی، روزنامه نگار ورزشی قطری اعلام کرد که پدر لیونل مسی جهت تکمیل مذاکرات برای انتقال پسرش به الهلال، چراغ سبز نشان داده است. روزنامه معروف عکاظ عربستان نیز فاش کرد که خورخه در سفر خود به عربستان، اقامتگاه شخصی پسرش در ریاض، پایتخت این کشور را تایید کرده است.

احمد الخطیب، وزیر جهانگردی، در ماه جاری بار دیگر از مسی که سفیر جهانگردی عربستان است، به همراه خانواده و دوستانش استقبال خواهد کرد. این دومین سفر او به عربستان برای لذت بردن از زیباترین مقاصد گردشگری کشور است. آیا مسی فصل آینده با یکی از باشگاه های عربستانی در لیگ حرفه ای این کشور به میدان خواهد رفت؟ نباید این نکته را از قلم انداخت که پدر لیونل مسی در سفر خود به پادشاهی عربستان سعودی، با عبدالله حماد رئیس آکادمی ورزشی مهد و یکی از نزدیکان وزیر ورزش این کشور یعنی شاهزاده عبدالعزیز بن ترکی الفیصل دیدار کرد. مسی که سفیر گردشگری عربستان محسوب می شود، به همراه اعضای خانواده اش تا قبل از پایان این ماه به عربستان خواهند آمد.