آرشیو پنج‌شنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱، شماره ۶۴۵۴
ورزش
۱۳

قهرمانان در جعبه جادو به خط می شوند

یک نوروز کاملا ورزشی با شبکه ورزش

شبکه ورزش با مستندهای داغ و دست اول از ساعت21 روز 29اسفند تا آخرین ساعت روز 13فروردین، همراه ورزش دوستان و مخاطبان خود در ایام نوروز خواهد بود.

برای لحظه تحویل سال، این شبکه ویژه برنامه گلبارون را دارد که از آخرین ساعات سال 1401 تا ساعت اولیه سال 1402 پخش می شود. این ویژه برنامه با اجرای دو مجری باسابقه و خوب ورزشی خواهد بود. عبدا... روا که با برنامه ویدئو چک حسابی در دل بینندگان ورزشی جا باز کرده و جواد خیابانی که با سابقه طولانی در اجرای برنامه های ورزشی یادآور لحظات شیرین فراوان در رویدادهای ورزشی ایران یه ویژه فوتبال خواهد بود. قهرمانان ورزشی بزرگ ایران در رشته های مختلف مهمانان ویژه برنامه گلبارون هستند و در خلال این ویژه برنامه بخش های جذاب تولیدی پخش می شود تا لحظات شیرین ورزشی برای مخاطبان در ساعات تحویل سال فراهم کند و اما برنامه های شبکه ورزش در نوروز 1402:

فینالیست ها: رقابت های فینال و جذاب رشته های مختلف ورزشی در رقابت های بین المللی مانند تنیس، فوتبال، والیبال و... که در سال 1401 برگزار شد، هر روز ساعت 7 صبح برای علاقه مندان به رشته های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته خواهد شد.

مستند رالی قهرمانی جهان: علاقه مندان دنیای رالی و اتومبیل می توانند در قالب این مجموعه مستند، آخرین مسابقه WRC را مشاهد کنند.

ورزش های ناشناخته: این مجموعه که هر روز ساعت 11 و 30 دقیقه پخش خواهد شد به عجیب ترین و جذاب ترین ورزش های دنیا که کمتر به نمایش در آمده، خواهد پرداخت. ورزش هایی نظیر چیس تگ، چوب بری، دراگون بوت و... .

سینما ورزش: سینما ورزش هر روز ساعت 12 و 30 دقیقه یک فیلم سینمایی ورزشی را تقدیم مخاطبان شبکه ورزش سیما خواهد کرد. فیلم های سینمایی جذابی همچون تیکی تاکا، برادران داسلر، نقطه آغاز و...

جهان ورزش: برنامه جهان ورزش به مدت 30 دقیقه به مرور اتفاقات و لحظات ماندگار ورزش جهان در سال 1401 که به صورت ماهانه مرور می شود، می پردازد. این برنامه ساعت 14 پخش می شود.

منتخب جام جهانی: 1401 سال برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر بود. در منتخب جام جهانی که هر روز ساعت 14 و 30 دقیقه پخش می شود، به صورت خلاصه تمام بازی های جام جهانی مرور می شود و به حواشی جذاب این مسابقات می پردازد.

مستندهای مجموعه ای: شبکه ورزش ساعت 15، از یکم تا هفتم فروردین با مستند جذاب مارادونا در مکزیک و از هفتم تا چهاردهم با مستند باشگاه بایرن مونیخ در کنار علاقه مندان مستندهای ورزشی است .

نوروز فوتبالی: یکی از ویژه برنامه های نوروزی و جذاب هر سال شبکه ورزش، نوروز فوتبالی است. این برنامه از ساعت 16تا 18 یکم تا سیزدهم فروردین با اجرای مهدی توتونچی و مهمانان فوتبالی به حواشی و اتفاقات جذاب فوتبال ایران می پردازد و مخاطبان می توانند بهترین های فوتبال ایران را در پست های مختلف انتخاب کنند.

جام رمضان: در مسابقه فوتبال جام رمضان، چهره های ورزشی و هنری بزرگ کشور دور هم جمع شده اند تا در زمین منحصر به فرد فوتبال شبکه ورزش با یکدیگر به رقابت بپردازند. علی فریادی، مجری این برنامه و نیما تاجیک و سعید زلفی گزارشگران این مسابقه هستند.

همه فن حریف: مسابقه برنامه جذاب همه فن حریف که به استعدادیابی بهترین های کشتی ایران می پردازد به مراحل نهایی و حساس خود نزدیک شده است. این مسابقه با داوری محمد بنا، پژمان درستکار، عباس جدیدی و علی محمدی در ایام نوروز هر شب ساعت 19 از شبکه ورزش پخش خواهد شد و برندگان نهایی مشخص خواهند شد.

مستندهای پرتره ورزشی: مستندهای پرتره ورزشی که به چهره های برتر ورزش ایران و جهان می پردازد و برای اولین بار از قاب سیما پخش می شود، هر شب ساعت 20 از شبکه ورزش پخش خواهد شد. این مستندها در مورد چهره هایی نظیر نیمار، دوید بکام و... است.

قهرمان ایران: برنامه قهرمان ایران که از اسفند ماه سال 1401 شروع شد و به انتخاب برترین های ورزش ایران در سال 1401 اختصاص دارد، در ایام نوروز هم همراه بینندگان خواهد بود تا همچنان تب داغ انتخاب برترین های ورزش ایران ادامه داشته باشد. این برنامه به صورت زنده هر شب ساعت 21 و 30 دقیقه به صورت زنده پخش خواهد شد.

لذت فوتبال: در روزهای نوروز مسابقات فوتبال در اقصی نقاط جهان پیگیری می شود و علاقه مندان پرشمار ورزش فوتبال می توانند این مسابقات را هر شب در قالب برنامه زنده لذت فوتبال از ساعت22 پیگیری کنند. در ایام نوروز مسابقات زنده جذابی نظیر ایتالیا و انگلیس، فرانسه و هلند، مراکش و برزیل و... از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.