آرشیو شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱، شماره ۲۳۲۶۷
ورزشی
۹

عبور گل گهر از سد فولاد در جام حذفی

دیدار دو تیم گل گهر و فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی روز گذشته در ورزشگاه اختصاصی گل گهر برگزار شد که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان قلعه نویی به پایان رسید تا سیرجانی ها با حذف فولاد به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند.

تک گل این دیدار در هشتمین دقیقه از وقت های تلف شده به ثمر رسید. ضربه امین پورعلی در محوطه جریمه با برخورد به حزباوی در گوشه دروازه کریستوفر کنت جای گرفت. در دقیقه 52 این دیدار وحید حیدریه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد که با اعتراض شدید کادر فنی فولاد همراه شد.در دقیقه 68 نیز عارف آقاسی پس از خطایی خطرناک کارت قرمز مستقیم گرفت که این تصمیم داور باعث اعتراض شدید علیرضا منصوریان، سرمربی فولاد خوزستان، شد. سرمربی فولاد پس از 9 نفره شدن تیمش در تصمیمی جنجالی بازیکنانش را از زمین بیرون کشید و بازی حدود 10 دقیقه متوقف شد اما دوباره ادامه یافت. این آخرین حضور امیرقلعه نویی در رقابتی باشگاهی پیش از حضور روی نیمکت تیم ملی بود. باشگاه گل گهر پیش از برگزاری این دیدار در مراسمی با اهدای تابلو به صورت ویژه از امیر قلعه نویی تقدیر کرد. تیم ملی فوتبال در اولین اردوی پیش روی خود با هدایت قلعه نویی دو دیدار دوستانه با روسیه و کنیا برگزار خواهد کرد.

بازگشت استقلالی ها به تمرینات

تمرین دیروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که اعتصاب بازیکنان این تیم شکسته شد و البته بر اساس تصاویر منتشرشده، روزبه چشمی و سیدحسین حسینی دو کاپیتان این تیم در این تمرین غایب بودند. همچنین مهدی مهدی پور که گفته می شد اجازه تمرین کردن را پیدا نکرده، در این تمرین حضور داشت. بازیکنان تیم فوتبال استقلال روز پنج شنبه به دلیل مسائل مالی تمرین نکردند.