آرشیو یک‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱، شماره ۴۵۲۱
اقتصاد
۴

از 25 اسفند لغایت 14 فروردین

طرح امداد نوروزی گروه بهمن اجرا می شود

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش از اجرای طرح امداد نوروزی 1402 بهمن موتور از 25 اسفند سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی در 14 فروردین خبر داد.

امیر میرمنصف، معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: طرح امدادی ویژه نوروز 1402 از 25 اسفند تا چهاردهم فروردین اجرا می شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های بهمن موتور از ساعت 8 الی 18 به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.

وی ادامه داد: هم زمان مرکز پاسخ گویی با شماره تماس 48027-021 به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

معاون خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن با اشاره به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیش بینی حجم سفرهای نوروزی اظهار کرد: برای هم وطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت، اکیپ های امدادی در برخی از مسیرها و جاده ها مستقر شده و آماده ارائه خدمات امدادی خواهند بود.

میرمنصف با بیان اینکه این طرح علاوه بر حضور کلیه نمایندگی های بهمن با همکاری کانون جهانگردی و امدادخودرو ایران برگزار می شود، گفت: همکاری با کانون جهانگردی اتومبیل رانی و امدادخودرو ایران و ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین گستردگی و کمترین زمان ممکن و همچنین تامین و ارسال سریع قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی ها در تمام ایام تعطیلات از جمله ویژگی های متمایز خدمات نوروزی امسال است.

وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده های کشور گفت: به مشتریان توصیه می شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند؛ زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می تواند منجر به بروز مشکلاتی از جمله به کارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه های سنگین باشد. شرکت بهمن موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین شده را فراهم کند.گفتنی است هم وطنان می توانند از طریق شماره سراسری 48027 به صورت شبانه روزی، وب سایت و همچنین نرم افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند. همچنین فهرست نمایندگی های گروه بهمن در وب سایت این شرکت به نشانی www.bahman.ir اعلام شده است.