آرشیو سه‌شنبه ۲۸‌شهریور ۱۴۰۲، شماره ۶۵۸۶
موسیقی
۱۱
خبر

آلبومی که در روزهای افسردگی ساخته شد

پویا نیک پور از انتشار آلبوم جدید خود باعنوان «سکوت بی پایان» خبر داد.پویا نیک پور، رهبر ارکستر و آهنگساز درباره اثر جدید خود گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار آلبوم جدیدم هستم که در مراحل نهایی قرار دارد و تا ماه آینده منتشر شده و دردسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

این نوازنده در ادامه بیان کرد: عنوان این آلبوم سکوت بی پایان است که ساخت آن از سال98 آغاز و به دلیل شیوع کرونا متوقف شد. چند ماهی است که روی این اثر موسیقایی به صورت حرفه ای تر کار کردم.

او افزود: به دلیل وسواسی که داشتم بیشتر قطعات دوباره ساخته و مجموعه یکدست شد. شنونده بدون توقف می تواند تمامی قطعات را گوش کند. همچنین زمانی که قطعات را می ساختم در دوران افسردگی بودم؛ زیرا بسیاری از دوستانم را از دست داده بودم به همین دلیل عنوان این را برای آن انتخاب کردم.

​​​​​​​این خواننده در ادامه خاطرنشان کرد: این اثر در ادامه دو آلبوم قبلی من «صدای سکوت» و «راه بی پایان» است وشامل 14قطعه می شود که آهنگسازی و تنظیم قطعات به عهده خودم بوده است.نیک پور گفت: تمامی قطعات در استودیوی شخصی خودم ضبط شده و ژانر آن نئوکلاسیک است که موسیقی این اثر موسیقایی ساده است و اصلا پیچیدگی ندارد.