آرشیو سه‌شنبه ۲۸‌شهریور ۱۴۰۲، شماره ۲۳۳۹۸
جامعه
۱۰

رسوایی های پروژه کشته سازی ادامه دارد : افشای ادعاهای دروغ رسانه های ضد انقلاب و خانواده یک جوان ایلامی

همزمان با تحرکات گسترده رسانه های معاند برای ایجاد التهاب در فضاهای اجتماعی، این رسانه ها خبری درخصوص مرگ یک جوان ایلامی را منتشر کردند تا بتوانند از آن در این ایام خاص بهره برداری کنند.

به گزارش خبرگزاری میزان، در هفته های اخیر و همزمان با تحرکات گسترده رسانه های معاند برای ایجاد التهاب در فضاهای اجتماعی، این رسانه ها خبری درخصوص مرگ یک جوان ایلامی به نام «بامشاد سلیمان خانی» را با آب و تاب منتشر کردند تا بتوانند از آن در این ایام خاص بهره برداری کنند.

این در حالی است که مانند بسیاری از موارد مشابه دیگر، بررسی های دقیق نشان می دهد بامشاد سلیمان خانی در خرداد ماه سال جاری به دلیل برخی مشکلات خانوادگی متاسفانه اقدام به خودکشی با استفاده از قرص کرده است.

رسانه های معاند اما مدعی شده اند این فرد در آشوب های سال گذشته دستگیر و در خرداد ماه امسال و چند روز بعد از آزادی، اقدام به خودکشی کرده است.

همچنین خانواده این فرد نیز در اقدامی سوال برانگیز، اقدام به انتشار مطالبی در فضای مجازی کرده اند که به سوژه رسانه های معاند تبدیل شده است.

دادستان مرکز استان ایلام در رابطه با جزئیات فوت بامشاد سلیمان خانی گفت: علت فوت بامشاد سلیمان خانی در گواهی فوت رسمی پزشکی قانونی، مسمومیت دارویی اعلام شده و مشخص است که این فرد با مصرف تعدادی قرص اقدام به خودکشی کرده است.

عبدالوهاب بخشنده در رابطه با ادعا های مطرح شده درخصوص خودکشی بامشاد سلیمان خانی بعد از آزادی از زندان افزود: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد و این فرد اصلا سابقه دستگیری و حضور در زندان نداشته است.

وی ادامه داد: اسناد و مدارک تماس خانواده بامشاد سلیمان خانی با اورژانس بیمارستان و صورتجلسه پلیس با امضای خود مرحوم قبل از فوت در بیمارستان، مبنی بر اینکه قرص مصرف کرده موجود است.

در صورتجلسه کلانتری که در بیمارستان و قبل از فوت بامشاد سلیمان خانی تنظیم شده و متوفی آن را امضا کرده، مصرف قرص تایید شده است. فرم پذیرش اورژانس نیز علت پذیرش بامشاد سلیمان خانی را مسمومیت دارویی عنوان کرده است.

براساس پرونده پزشکی، بامشاد سلیمان خانی به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان دهلران پذیرش و سپس به بیمارستان رازی ایلام اعزام شده است. همچنین بر اساس گزارش های موجود در زمان پذیرش در بیمارستان رازی ایلام به دلیل سطح هوشیاری پایین عملیات احیا در مورد وی انجام شده است.

طبق گزارش پزشکی قانونی، بامشاد سلیمان خانی ساعت 18 روز 7 خرداد ماه 1402 در بیمارستان فوت کرده است و روز 8 خرداد ماه برای انجام معاینه به پزشکی قانونی ارجاع داده شده است.

همچنین براساس گزارش پزشکی قانونی در بررسی علت تامه فوت بامشاد سلیمان خانی، علت فوت وی مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن عنوان شده است.

طبق این گزارش نتیجه آزمایش سم شناسی روی نمونه ها، غلظت داروهای مصرفی در حد سمی را نشان می دهد.