مگیرانی شوید!

همواره در تلاشیم که با ارایه خدمات مختلف نیازهای پژوهشگران و علاقمندان را در این پایگاه مرجع برآورده کنیم. خدمات مگیران در سه سطح در دسترس کاربران قرار دارد:

 1. دسترسی آزاد و عمومی به فهرست‌ها، جستجو و مشاهده عناوین مطالب و مقالات مجلات و مندرجات شماره‌های اخیر روزنامه‌های عضو
 2. عضویت رایگان در سایت برای ایجاد فهرست‌های شخصی، بهره‌مندی از خدمات اطلاع‌رسانی و ثبت سفارش خرید نسخه چاپی مجلات
 3. دانلود و مطالعه متن مطالب و مقالات موجود و آرشیو روزنامه‌های عضو با پرداخت حق اشتراک سالانه فردی یا جمعی و بهره‌مندی از خدمات و تخفیف‌های ویژه مشترکان

عضویت

در سایت به رایگان ثبت نام کنید تا از خدمات اعضا بهره مند شوید.
ثبت نام در سایت به سادگی و با درج نام، ایمیل و گذرواژه انجام می‌شود. در ثبت ایمیل خود دقت کنید تا پیام فعال سازی عضویت خود را دریافت کنید.

نحوه ورود اعضای قدیمی سایت

اگر از همراهان قدیمی سایت هستید کافی است در اولین مراجعه به سایت جدید شناسه کاربری یا ایمیل و گذرواژه خود را وارد کنید.
سایت پس از تایید شناسه و گذرواژهتان، فرم جدید ثبت نام سایت را به شما نمایش می‌دهد. کافی است نام، ایمیل و گذرواژه جدیدی ثبت کنید.
از آن پس ورود شما به سایت با ایمیل و گذرواژه انجام خواهد شد و سوابق اشتراک و سفارش‌های خرید شما حفظ خواهد شد. دانلود متن مطالب موجود تنها با پرداخت حق اشتراک سالانه امکان‌پذیر است لذا پس از ثبت نام برای پرداخت حق اشتراک اقدام کنید.

خدمات اعضا

با ثبت نام رایگان در سایت خدمات زیر به شما ارایه خواهد شد:

 • ایجاد فهرست نشریات مورد علاقه برای دسترسی سریع و اطلاع از انتشار شماره‌‌های جدید آن‌ها
 • ایجاد فهرست مطالب مورد علاقه برای تسهیل مطالعات پژوهشی و تهیه آسان خروجی برای نرم افزارهای ارجاع
 • مکاتبه با مجلات و نویسندگان مقالات
 • دسترسی به سوابق جستجوی مطالب
 • سفارش اشتراک نسخه چاپی نشریات
 • دسترسی به کارت حساب برای مشاهده سوابق خرید و سفارش‌ها
دانلود متن مطالب موجود تنها با پرداخت حق اشتراک سالانه امکان‌پذیر است. پس از ثبت نام برای پرداخت حق اشتراک اقدام کنید.

ثبت نام

اشتراک سالانه شخصی

هریک از اعضا می توانند با کلیک بر روی نام خود در بالای صفحه و انتخاب گزینه «پرداخت حق اشتراک» به مدت یک سال مشترک سایت شوند و از خدمات ویژه مشترکان بهره مند شوند.
هزینه نگهداری و توسعه این پایگاه مرجع از حق اشتراک اعضا تامین می‌شود و بخشی از آن نیز به پاس همراهی نشریات در تکمیل این پایگاه مرجع در قالب سهم مشارکت به ایشان پرداخت می گردد.

مشترکان سایت در طول دوره اشتراک خود از خدمات زیر برخوردار خواهند شد:

 • بسته اولیه دریافت متن پنجاه عنوان مطلب
 • امکان خرید بسته‌های افزایشی دانلود متن
 • سفارش اشتراک نسخه چاپی مجلات با تخفیف ویژه سایت
 • افزایش سقف فهرست نشریات موردعلاقه
 • مطالعه نامحدود متن مطالب آرشیو روزنامه‌های عضو
 • و خدمات دیگری که در آینده در سایت راه‌اندازی خواهد شد.

با پرداخت حق اشتراک سالانه بسته اولیه دانلود پنجاه مطلب با اعتبار یک سال برای استفاده شما فعال می‌شود. اعتبار این بسته فقط تا پایان دوره اشتراک شماست و باقیمانده آن به دوره بعد منتقل نمی‌شود.
در صورتی که قبل از پایان دوره اشتراک اعتبار اولیه شما به پایان برسد می‌توانید یکی از بسته‌های افزایشی متن را خریداری کنید. اعتباراین بسته‌ها نیز تنها تا پایان دوره اشتراک شما خواهد بود.

راهکار

گرچه کاربران مراکز عضو برای دانلود مقالات سایت نیازی به عضویت در سایت ندارند اما در صورت ثبت نام رایگان می توانند همزمان با بهره گیری از اعتبار دانلود سازمانی از خدمات اعضا نیز برای دسترسی به سوابق مطالعات خود و ایجاد فهرست‌های شخصی بهره مند شوند.
اگر مشترک سایت هستید و در یکی از مراکز عضو به سایت وارد شد‌ه‌اید با دانلود مقالات از اعتبار بسته‌های متن شما کسر نخواهد شد.

شرایط خدمات

خواهشمندیم قبل از پرداخت هزینه اشتراک شرایط زیر را مطالعه نمایید:

 • مگیران همه فایل‌های موجود را با موافقت و همراهی مدیران نشریه و تنها برای مطالعه مشترکان خود در سایت قرار می‌دهد. حق اشتراک دریافتی از مشترکان هزینه دسترسی به خدمات مگیران است و بهای مقاله دانلود شده نیست. دانلود مقالات از این سایت هیچگونه حق مالکیتی برای مشترک ایجاد نمی‌کند و مجوزی برای بازنشر آن در سایر رسانه‌ها، سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای کتابخانه دیجیتال، مدیریت محتوا و هرگونه ابزار اطلاع‌رسانی به وی نمی‌دهد.
 • در صورت نیاز لینک کوتاه مطلب که هیچگاه تغییر نمی‌کند را با سایرین به اشتراک بگذارید.
 • برخی از مجلات علمی و تخصصی هنوز با انتشار الکترونیکی متن مطالب خود در مگیران موافقت نکرده‌اند اما فهرست مطالب آن‌ها برای اطلاع پژوهشگران و علاقمندان در سایت درج می‌شود. همه عناوینی که فایل متن آن‌ها در سایت درج شده با لینک «مشاهده متن» مشخص ‌شده‌اند که شما در صورت خرید اشتراک و فعال شدن بسته‌های متن می‌توانید آن‌ها را دریافت و مطالعه کنید.
  مگیران تعهدی برای تامین فایل عناوینی که هنوز در سایت درج نشده‌اند نخواهد داشت.
 • ارجاع به مقالات و یا ذکر بخشی از آن‌ها در متن مقاله، پایان نامه و ... مستلزم رعایت قوانین حقوق مولف، ضوابط نشریه و ذکر کامل و دقیق اطلاعات نویسنده و منبع انتشار مطلب است.

اشتراک سازمانی

دانشگاه‌ها، کتابخانه‌ها و مراکز پژوهشی ادارات و سازمان‌های مختلف می‌توانند با پرداخت حق اشتراک سالانه امکان دسترسی نامحدود اعضای هیئت علمی، دانشجویان، پژوهشگران، مدیران و کارشناسان خود را به منابع این سایت فراهم آورند. با برقراری این خدمات، کاربران این مراکز برای دانلود متن مقالات نیازی به ثبت نام و پرداخت حق عضویت نخواهند داشت و در زمان ورود به سایت بر اساس IP مورد استفاده شناسایی خواهند شد.
بدیهی است این دسترسی تنها برای کاربرانی است که از شبکه داخلی مراکز عضو به سایت وارد می‌شوند و برای استفاده کاربران خارج از مراکز باید تمهیدات فنی نظیر راه اندازی VPN توسط هر مرکز انجام شود یا کاربران خود اقدام به ثبت نام و پرداخت حق اشتراک سایت نمایند.
مدیران این مراکز می‌توانند گزارش‌های متنوعی از مقالات دانلود شده توسط کاربران خود مشاهده نمایند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه اشتراک با شماره ۹۱۰۹۰۸۹۱ ۰۲۱ تماس بگیرید.

دسترسی ارایه شده به دانشگاه‌ها، ادارات و سازمان‌ها معمولا به صورت نامحدود است تا کاربران بتوانند مقالات مورد نیاز برای مطالعات شخصی خود را دریافت و مطالعه نمایند. اما دانلود انبوه مطالب سایت به هر منظور به ویژه برای نگهداری در کتابخانه‌های دیجیتال و عرضه در سایر پایگاه‌ها و رسانه‌ها مجاز نمی‌باشد.
مگیران همواره با اطلاعات روزآمد و ویرایش شده در دسترس شما خواهد بود و پرداخت حق اشتراک حمایت از مجلات در حال انتشار و این پایگاه اطلاع رسانی است.

تخفیف اشتراک نسخه چاپی

همیشه مجلاتی هستند که خرید، ورق زدن و مطالعه نسخه چاپی آن‌ها برای علاقمندان لذت بخش بوده است و البته کتابخانه‌هایی که برای تکمیل مخزن خود و ارایه خدمات بیشتر مجلات را مشترک می شوند.
با استفاده از خدمات مگیران مجلات مورد علاقه خود را به سادگی و با تخفیف مشترک شوید.
فهرست مجلاتی که می‌توانید از طریق سایت مشترک شوید.
راهنما و شرایط خدمات را ببینید.

مشترکان مگیران می توانند در طول دوره اشتراک خود نسخه چاپی مجلات را با تخفیف ویژه سایت سفارش دهند. این تخفیف علاوه بر تخفیف‌هایی است که برخی از نشریات به گروه‌هایی از مخاطبان خود ارایه می‌کنند.
مگیران هیچ هزینه‌ای بابت ثبت سفارش و انجام خدمات از اعضای خود دریافت نمی‌کند!

خرید تک مقاله

پیشنهاد

با خرید اشتراک سالانه سایت علاوه بر دسترسی به منابع بیشتر برای پژوهش و مطالعه، هزینه کمتری خواهید پرداخت. در صورت اتمام اعتبار اولیه نیز میتوانید بسته های متن را خریداری نمایید تا مطالعات شما کامل شود.

خواهشمندیم قبل از پرداخت هزینه دانلود مقاله شرایط زیر را مطالعه نمایید:

 • بازگرداندن هزینه خرید تک‌مقاله برای ما امکان‌پذیر نیست!
  .با وجود تلاش ما برای ارایه بهترین خدمات به کاربران، ممکن است برخی از فایل‌های دانلود شده دارای کم و کاستی‌هایی باشد با گزارش کاربران این گونه فایل‌ها در کوتاه‌ترین زمان بررسی و در صورت امکان جایگزین می‌شوند. در غیر این‌صورت اعتبار دانلود 2 مقاله دیگر برای شما لحاظ خواهد شد!
 • هزینه دریافتی بهای خدمات مگیران است و معرف ارزش، کیفیت محتوا یا تعداد صفحات مقاله نیست!
 • مگیران عین مطلب منتشر شده در مجلات را ارایه می کند. هرگونه حذف یا تعدیل در متن مقاله، ارجاعات و مستندات و کاهش کیفیت تصاویر، جداول و نمودارها که توسط نشریه صورت گرفته باشد مسئولیتی متوجه مگیران نخواهد کرد.
 • مگیران همه فایل‌های موجود را با موافقت و همراهی مدیران نشریه و تنها برای مطالعه مشترکان خود در سایت قرار می‌دهد. بهای دریافتی از کاربران هزینه دسترسی به خدمات مگیران است و بهای مقاله دانلود شده نیست. دانلود مقالات از این سایت هیچگونه حق مالکیتی برای افراد ایجاد نمی‌کند و مجوزی برای بازنشر آن در سایر رسانه‌ها، سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای کتابخانه دیجیتال، مدیریت محتوا و هرگونه ابزار اطلاع‌رسانی به وی نمی‌دهد.
 • در صورت نیاز لینک کوتاه مطلب که هیچگاه تغییر نمی‌کند را با سایرین به اشتراک بگذارید.
 • ارجاع به مقالات و یا ذکر بخشی از آن‌ها در متن مقاله، پایان نامه و ... مستلزم رعایت قوانین حقوق مولف، ضوابط نشریه و ذکر کامل و دقیق اطلاعات نویسنده و منبع انتشار مطلب است.