نسخه جدید مگیران به تازگی رونمایی شده‌است!
اگر در استفاده از سایت با مشکلی مواجه شدید حتما با ما درمیان بگذارید. از شکیبایی شما سپاسگزاریم و امیدواریم همچنان همراه ما باشید!
اشتراک سالانه مگیران
اشتراک سالانه شخصی
برای استفاده مطلوب از خدمات مختلف سایت و دریافت و مطالعه متن مطالب و مقالات علمی مورد نظرتان، در مگیران ثبت نام کنید و حق اشتراک سالانه سایت را پرداخت کنید!
اشتراک نسخه چاپی مجلات
اشتراک سالانه سازمانی
به مدیران کتابخانه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی ادارات و سازمان‌ها پیشنهاد می‌کنیم با پرداخت حق اشتراک سالانه سازمانی، امکان دسترسی آسان دانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان خود را به منابع این سایت مرجع فراهم آورند!
اشتراک نسخه چاپی مجلات
اشتراک نسخه چاپی
با استفاده از خدمات مگیران نسخه چاپی مجلات مورد علاقه‌تان را مشترک شوید تا در زمان انتشار توسط دفتر مجله به نشانی شما ارسال شود. ما هزینه‌ای بابت خدمات از شما دریافت نخواهیم کرد و برای مشترکان خود نیز تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم!

«بانک اطلاعات نشریات کشور»

پایگاه «مگیران» در سال ۱۳۸۰ راه‌اندازی شد تا مرجعی جامع و فراگیر از مطالب و مقالات مجلات ایرانی برای مطالعه علاقمندان و پژوهشگران در رشته‌های مختلف علمی و تخصصی باشد. خوشحالیم که طی سال‌های طولانی یار و همراه نشریات، مخاطبین آن‌ها و همه دانشجويان، اساتید و پژوهشگران این مرز و بوم بوده‌ایم.
  اکنون مطالب ۱۳۰.۰۰۰ جلد از ۳۳۰۰ مجله علمی، تخصصی و عمومی کشور در دسترس شماست تا بتوانید به سادگی آن‌ها را جستجو کرده و متن بیش از ۱.۵۰۰.۰۰۰ عنوان از مطالب را دریافت و مطالعه کنید!
  خدمات گوناگون این ‍ پایگاه شما را در پیگیری مجلات مورد علاقه و استفاده از مطالب آن‌ها در مطالعات و پژوهش‌های‌تان یاری خواهد داد.
از سال ۱۳۸۵ بخش روزنامه‌ها نیز به سایت افزوده شد تا کاربران سایت بتوانند اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های روز و موارد مرتبط با رشته و تخصص خود را نیز دنبال کنند. خوشحالیم که پس از یک دهه تلاش مستمر آرشیو منحصربه فردی از مطالب این سال‌های روزنامه‌های مطرح کشور گردآورده‌ایم.
بیشتر ...


جستجوی پیشرفته مطالب با تعیین شرایط متنوع تکمیل شده‌است. نتایج جستجو را بر حسب نوع مجلات، دوره زمانی انتشار، زبان و رتبه علمی محدود کنید!

روزنامه‌های تحت پوشش