درباره نشریه
دوره انتشار:
دوماهنامه (چاپی)
وضعیت انتشار:
انتشار این نشریه متوقف شده‌است.
صاحب امتیاز:
موسسه غیردولتی شناخت و مهار سرطان
مدیر مسئول:
دکتر کاظم زنده دل
سردبیر:
دکتر کاظم زنده دل
مدیر اجرایی:
صادق شاهیان نطنزی
ویراستار فارسی:
مسعود دژکام
تلفن:
021-66578522
021-66578513
نشانی:
تهران، خیابان فاطمی غربی، روبروی خیابان اعتماد زاده(نرسیده به تقاطع جمالزاده شمالی)، کوچه پروین، ساختمان پروین، پلاک 6، طبقه4 ،واحد 16
تلفن همراه:
09101754051
سایت اختصاصی:
shamsngo.ir/magazine
تاریخ به‌روزآوری: 1398/11/05

 مجله «سروش شمس» به‌عنوان مجله اختصاصی سرطان است و زیر نظر موسسه مردم‌نهاد شناخت و مهار سرطان (خیریه شمس) می‌کوشد تا با بهره‌مندی از دانش و تجربه محققان و متخصصان انستیتو سرطان و سایر محققان و متخصصان کشور نسبت به آگاهی مردم و بیماران مبتلا به سرطان اقدام کند و به شناخت و مهار سرطان در ایران عزیز کمک رساند.  

ما جمعی از پزشکان متخصص و استادان و پژوهشگران دانشگاهی و نویسندگان و هنرمندان و کنشگران مدنی، خود را جزئی کوچک از سرزمین و مردمان ایران می‌دانیم و بر آنیم که سفیر امید برای مردم عزیز و بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آن‌ها باشیم.

ما اطمینان داریم که می‌شود از سرطان پیشگیری کرد. سرطان قابل‌درمان‌ است و آغاز این بیماری، پایان دنیا نیست! تلاش می‌کنیم آگاهی مردم در خصوص پیشگیری، تشخیص به‌موقع بیماری، تشخیص و درمان استاندارد و مراقبت‌های حمایتی و تسکینی سرطان را افزایش دهیم.   

«سروش شمس» به خود می‌بالد که در کنار بیماران مبتلا‌به سرطان، شفا‌ یافتگان و خانواده‌های رنجدیده و خیرین نیک‌اندیش، پا گرفته است تا پیک امید و پیام‌آور سلامتی باشد!

تعداد شماره‌های نمایه شده:
۱۳
تعداد عناوین درج شده:
۲۰۵
تعداد مطالب دارای متن
۲۰۵