پره پوس و عفونت سیستم ادراری در کودکان

پیام:
چکیده:
ختنه شای عترین عمل جراحی است که امروزه در سراسر جهان انجام می شود. غیر از دلایل فرهنگی، از دیدگاه پزشکی مه مترین علت انجام آن، جلوگیری از عفونت های ادراری ذکر می شود. زیرا پره پوس پوششی است که گلانز را احاطه می کند و محل مناسبی برای تجمع میکروب ها م یباشد که البته این عقیده منتقدینی دارد که از جمله می توان آکادمی بیماری های کودکان امریکا را نام برد. در این مقاله به مرور مطالعات و بحث در مورد نظرات موافق و مخالف پرداخته می شود.
زبان:
فارسی
صفحه:
103
لینک کوتاه:
magiran.com/p1097879 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.