معرفی یک مورد تومور ویلمز دو طرفه به همراه انیدریا هایپوسپادیاز و عقب ماندگی ذهنی (سندرمWAGR)

پیام:
چکیده:

چکیده 1 درصد موارد می تواند / تومور ویلمز شای عترین تومور کلیوی دوران کودکی م یباشد که در 2 3 ساله ای با تشخیص تومور ویلمز دو طرفه تحت / همراه با آنومال ی های مادرزای باشد. کودک 5 درمان قرار گرفت. این بیمار همچنین مبتلا به انیدریا دو طرفه، هایپوسپادیاز و عقب ماندگی ذهنی بوده است. آنومالی های مادرزادی دیگری وجود نداشته است. بیمار تحت عمل جراحی (MR) قرار گرفته، شیمی درمانی برای او آغاز گردید. در حال حاضر شیمی درمانی ادامه دارد و درمان تا به حال موفقیت آمیز بوده است.

زبان:
فارسی
صفحه:
131
لینک کوتاه:
magiran.com/p1097881 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.