آغاز سال نو؛ افق های حماسه آفرینی صنعت نفت کشور

چکیده:
سال جدید فرصت مناسبی است برای تحول و تازه کردن عهدهای پیشین. در حقیقت گذر ایام و فرا رسیدن بهار طبیعت در هر سال، به مثابه گوشزدی است تا زمان را غنیمت شمرده و همگام بانو شدن طبیعت گامی در جهت تعالی اراده ها و جهت گیری های مناسب برداشته شود. نام گذاری هر سال توسط مقام معظم رهبری نیز در همین راستا صورت می پذیرد. بهره برداری حداکثری از طبیعت پیرامون جهت انسجام و تمرکز همه توان کشور بر اهداف عالب مدنظر از مهم ترین دلایل نام گذاری سال هاست.
زبان:
فارسی
صفحه:
2
لینک کوتاه:
magiran.com/p1117378 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.