General Location Model for Correlated Nominal Continuous and Ordinal Responses
Abstract:
In this paper a general model is proposed for the joint distribution of nominal، ordinal and continuous variables with and without missing data. Closed forms are presented for likelihood functions of general location models. Also the Joe approximation is used for the parameters of general location models with mixed continuous، ordinal and nominal data with non-ignorable missing responses. To explain the ability of proposed models some simulation studies are performed and some real data are analyzed from a foreign language achievement study.
Language:
Persian
Published:
Journal of Statistical Sciences, Volume:6 Issue: 1, 2013
Pages:
99 - 110
magiran.com/p1154106  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.