لنفوم غیر هوچکینی اولیه چند کانونی حفره دهان: گزارش سه مورد به همراه بررسی مقالات

پیام:
چکیده:
سابقه و هدف
لنفوم غیرهوچکینی حفره دهان یک نئوپلاسم نسبتا نادر است که بافت نرم و استخوان فک را با یا بدون درگیری غدد لنفاوی و مغز استخوان مبتلا می سازد. تشخیص لنفوم دهانی اغلب به دلیل نداشتن نمای کلینیکی ویژه مشکل است و معمولا به صورت یک تورم بدون درد تظاهر می نماید.
گزارش مورد: در این بررسی یافته های کلینیکی، رادیوگرافی، میکروسکوپی و ایمونوهیستوشیمی سه مورد جدید از لنفوم دهانی چند کانونی توصیف می شود.
نتیجه گیری
نتایج بررسی حاضر مشخص نمود که اگر ضایعات دهانی چند کانونی در بیماری رویت شد، لنفوم خارج غده ای باید در تشخیص های افتراقی مد نظر قرار گیرد.
زبان:
فارسی
صفحات:
55 -61
لینک کوتاه:
magiran.com/p1259481 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.