Groups of infinite rank with a normalizer condition on subgroups
Abstract:
Groups of infinite rank in which every subgroup is either normal or self-normalizing are characterized in terms of their subgroups of infinite rank.
Language:
English
Published:
International Journal of Group Theory, Volume:4 Issue:1, 2015
Pages:
41 - 46
magiran.com/p1368140  
روش‌های دسترسی به متن این مطلب
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!