نقدی بر کتاب مدیریت پروژه در کتابخانه ها، آرشیوها و موزه ها

چکیده:
مدیریت پروژه از مهم ترین و پرکاربرد ترین شاخه های مدیریت در چند دهه اخیر بوده است. در کتابخانه ها، آرشیو ها و موزه ها نیز همچون سازمان های تجاری دیگر مدیریت پروژه دارای اهمیت زیادی است و نیازمند مجموعه ای از دانش، فنون، ابزارها و مهارت هاست که دستیابی به هدف های پروژه را ممکن می کند. هدف این مقاله نقد و بررسی کتاب مدیریت پروژه در کتابخانه ها، آرشیو ها و موزه ها نوشته جولی کارپنتر به ترجمه منیره غریبه نیازی و معصومه کربلا آقایی کامران است. در این مطلب پس از ذکر مقدمه ای، نویسنده و مترجمان کتاب معرفی می شوند. در ادامه جایگاه اثر در میان آثار مشابه، مزایای اثر و کاستی های آن بیان و در پایان، نتیجه گیری کلی ارائه می شود.
زبان:
فارسی
صفحه:
41
لینک کوتاه:
magiran.com/p1544307 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.