COHEN-MACAULAY HOMOLOGICAL DIMENSIONS WITH RESPECT TO AMALGAMATED DUPLICATION
Abstract:
In this paper we use "ring changed'' Gorenstein homological dimensions to define Cohen-Macaulay injective, projective and flat dimensions. For doing this we use the amalgamated duplication of the base ring with semi-dualizing ideals. Among other results, we prove that finiteness of these new dimensions characterizes Cohen-Macaulay rings with dualizing ideals.
Language:
English
Published:
Journal of Algebraic Systems, Volume:2 Issue: 2, 2016
Pages:
125 - 135
magiran.com/p1595239  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.