آموختن پرواز: یادگیری مدیریت دانش کاربردی از سازمان های پیشرو و یادگیرنده

چکیده:
مدیریت دانش و فعالیت های مرتبط با آن، در سازمان ها کارکردهای متعددی دارد. جوامع علمی و تجاری هر دو بر این باورند که سازمان ها با قدرت دانش می توانند برتری های بلندمدت خود را در عرصه های رقابتی حفظ کنند. هدف این مقاله نقد و بررسی کتاب آموختن پرواز: یادگیری مدیریت دانش کاربردی از سازمان های پیشرو و یادگیرنده نوشته گریس کالیسون و جف پارسل است. نگارندگان این مختصر، پس از ذکر مقدمه ، به معرفی نویسنده و مترجمان کتاب پرداخته اند و در ادامه، جایگاه و مزایای اثر و کاستی‏ های آن را بیان کرده اند و در انتهای مقاله نیز نتیجه گیری کلی ارائه داده اند.
زبان:
فارسی
صفحه:
109
لینک کوتاه:
magiran.com/p1702252 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.