STABILITY OF THE JENSEN'S FUNCTIONAL EQUATION IN MULTI-FUZZY NORMED SPACES
Author(s):
Abstract:
In this paper, we define the notion of (dual) multi-fuzzy normed
spaces and describe some properties of them.
We then investigate Ulam-Hyers stability of Jensen''s functional equation for mappings from linear spaces into
multi-fuzzy normed spaces. We establish an asymptotic behavior of the Jensen equation in the framework of multi-fuzzy normed spaces.
Language:
English
Published:
Iranian journal of fuzzy systems, Volume:14 Issue: 3, 2017
Page:
105
magiran.com/p1707956  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.