طراحی مجدد بهینه زنجیره تامین و توسعه محصول جدید

پیام:
چکیده:
رشد سریع تکنولوژی و تغییرات روزافزون در نیازهای مشتریان و افزایش رقابت در بازارهای جهانی باعث شده است شرکت ها برای باقی ماندن در رقابت به توسعه هر چه سریعتر محصولات جدید با هزینه و کیفیت مناسب روی آورند.این تحقیق پیکربندی شبکه زنجیره تامین را در محیطی نوآورانه در نظر میگیرد . توسعه محصول جدید (NPD) پیکر بندی زنجیره تامین (SCC) را تحت تاثیر قرار خواهد داد.با در نظر گرفتن مفهوم توسعه محصول جدید،با پیکربندی پویای زنجیره تامین در طی زمان برنامه ریزی مواجه خواهیم شد.در این مقاله به مدلسازی پیکربندی پویای زنجیره تامین به همراه توسعه محصول جدید پرداختیم.در مدل پیشنهادی پیکربندی پویای زنجیره تامین و زمان راه اندازی محصول جدید بطور همزمان بهینه شده اند. مدل برنامه ریزی خطی عدد صحیح برای زنجیره تامین چند لایه ای،چند محصولی در نظر گرفته شده و با استفاده از نرم افزار Lingo9 به حل مدل ارائه شده پرداختیم.
زبان:
فارسی
صفحات:
23 -36
لینک کوتاه:
magiran.com/p1955811 
روش‌های دسترسی به متن این مطلب
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!