نقد کتاب تنوع گونه ای ماهیان استان فارس، اسماعیلی ح.ر. و تیموری آ 288.1395 صفحه .اداره کل محیط زیست استان فارس .شابک 9-5600-04-600-978

پیام:
چکیده:
استان فارس به عنوان یکی از پهناورترین استان های کشور، تنوع قابل ملاحظه ای از ماهیان آب های داخلی ایران را در خود جای داده است. مطالعه حاضر به منظور بررسی و نقد کتاب "تنوع گونه ای ماهیان استان فارس" که توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس در سال 1396 انتشار یافته است، انجام شد. در این کتاب، فهرستی از گونه های ماهی استان فارس ارائه شده است .این کتاب اطلاعات مهمی از ویژگی های تاکسونومیکی، ریخت شناسی، زیستی، اکولوژیکی و وضعیت حفاظتی گونه های ماهی را فراهم می کند. از این رو، با توجه به محتوای غنی این کتاب، مطالعه آن برای ماهی شناسان و محققان و دانشجویان رشته های آبزی پروری و شیلات و زیست شناسی پیشنهاد می شود.
نوع مقاله:
مرور کتاب
زبان:
انگلیسی
صفحات:
92 -97
لینک کوتاه:
magiran.com/p2006739 
روش‌های دسترسی به متن این مطلب
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!