Theory of Hybrid Fractional Differential Equations with Complex Order
Message:
Abstract:
We develop the theory of hybrid fractional differential equations with the complex order thetain mathbb{C}, theta=m+ialpha, 0<mleq 1, alphain mathbb{R}, in Caputo sense. Using Dhage's type fixed point theorem for the product of abstract nonlinear operators in Banach algebra; one of the operators is mathfrak{D}- Lipschitzian and the other one is completely continuous, we prove the existence of mild solutions of initial value problems for hybrid fractional differential equations. Finally, an application to solve one-variable linear fractional Schr"odinger equation with complex order is given.
Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
Sahand Communications in Mathematical Analysis, Volume:15 Issue: 1, 2019
Pages:
65 - 76
magiran.com/p2010583  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.