Bounded Approximate Character Amenability of Banach Algebras
Message:
Abstract:
The bounded approximate version of $varphi$-amenability and character amenability are introduced and studied. These new notions are characterized in several different ways, and some hereditary properties of them are established. The general theory for these concepts is also developed. Moreover, some examples are given to show that these notions are different from the others. Finally, bounded approximate character amenability of some Banach algebras related to locally compact groups are investigated.
Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
Sahand Communications in Mathematical Analysis, Volume:15 Issue: 1, 2019
Pages:
107 - 118
magiran.com/p2010586  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.