Monoidal closedness of $L$-generalized convergence spaces
Author(s):
Message:
Abstract:

In this paper, it is shown that the category of stratified $L$-generalized convergence spaces is monoidal closed if the underlying truth-value table $L$ is a complete residuated lattice. In particular, if the underlying truth-value table $L$ is a complete Heyting Algebra, the Cartesian closedness of the category is recaptured by our result.

Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
Iranian journal of fuzzy systems, Volume:16 Issue: 5, 2019
Pages:
139 - 153
magiran.com/p2029172  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.