چالش های طرح «بسیج ملی کنترل فشار خون»

پیام:
چکیده:

سردبیر محترم
بر اساس مطالعات علوم پزشکی، بیماری های قلبی- عروقی شایع ترین و مهم ترین عامل خطر مرگ و میر و ناتوانی در ایران می باشد.از این رو طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در بیست و هفتم اردیبهشت 1398 همزمان با روز جهانی کنترل فشار خون لغایت پانزدهم تیر ماه، در سراسر کشور اجرا شد. یکی از مسائل مهم در غربالگری فشار خون تشخیص صحیح فشارخون بالا بر اساس استاندارد های بالینی می باشد. در این مقاله به نقد روش حاضر پرداخته شده است.

نوع مقاله:
مقاله پژوهشی/اصیل
زبان:
فارسی
صفحات:
1 -4
لینک کوتاه:
magiran.com/p2036419 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.