روش های جمع آوری اطلاعات سفر از طریق تلفن های هوشمند

پیام:
چکیده:

هدف این مقاله، بررسی استفاده از تلفن‌های هوشمند1 به عنوان شیوه‌ای نوین در جمع‌آوری اطلاعات سفر مسافران می‌باشد. در این مقاله نقش تلفن هوشمند در مطالعات اخیر در صنعت حمل‌ونقل مطالعه شده و روش‌های متفاوت جمع‌آوری اطلاعات به وسیله آن با یک دیگر مقایسه شده و مزایا و معایب آنها مشخص شده است. بدین منظور کلیه مطالعات انجام شده در این زمینه از اواخر دهه 1990 تا 2017 مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. نتایج این بررسی می‌تواند در مطالعات حمل‌ونقلی مرتبط با جریان مبدا و مقصد و یا مطالعات تشخیص رفتار افراد در استفاده از شیوه‌های مختلف حمل‌ونقلی و تشخیص نوع شیوه‌های حمل‌ونقلی مورد استفاده افراد به کار برده شود.

نوع مقاله:
مقاله پژوهشی/اصیل
زبان:
فارسی
صفحه:
57
لینک کوتاه:
magiran.com/p2066215 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.