نامه به سردبیر: طراحی، ساخت و بومی سازی پاک کننده و ضد عفونی کننده ابزار پزشکی و سطوح بیمارستانی

پیام:
چکیده:

یکی از مسائل مهم و عمده که در حال حاضر بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور با آن مواجه می باشند، افزایش عفونت های بیمارستانی است. مواد ضد عفونی کننده و گند زدا دسته ای از مواد شیمیایی هستند که با اثر بر باکتری ها، قارچ ها، اسپور باکتری ها و ویروس ها آنها را از بین می برند یا از رشد آنها جلوگیری می کنند. استفاده از این مواد برای تامین سلامتی بسیار ضروری است و از عوامل مهم پیشگیری از بیماری ها به خصوص بیماری های مسری می باشد. با توجه به اعمال تحریم ها و سقوط ارزش پول ملی و گران شدن محصولات وارداتی استراتژیک، اینجانب شروع به مطالعه و تحقیق در زمینه تولید داخل ماده گند زدا و ضد عفونی کننده نمودم تا خلاء این مواد وارداتی را برای کشور حل نمایم و خوشبختانه موفق به فرمولاسیون این ماده با کارایی بالا شدم.

نوع مقاله:
نامه
زبان:
فارسی
صفحات:
98 -99
لینک کوتاه:
magiran.com/p2069468 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.