COUPLED FIXED POINT THEOREMS FOR RATIONAL TYPE CONTRACTIONS VIA C-CLASS FUNCTIONS
Message:
Abstract:

The main purpose of the paper is to extend some results of the coupled fixed point theorems, based on some previous works [15, 16], by using C-class functions. First part of the paper is related to some fixed point theorems, the second part presents the uniqueness and existence for the solution of the coupled fixed point problem and in the third part we discuss data dependence, well-posedness, Ulam-Hyers stability and limit shadowing property of the coupled fixed point set.

Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
International Journal Of Nonlinear Analysis And Applications, Volume:10 Issue: 1, 2019
Pages:
77 - 98
magiran.com/p2070665  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.