Fixed point theorems for new J-type mappings in modular spaces
Author(s):
Abstract:

The aim of this article is to introduce ρ-altering J-type mappings in modular spaces and prove some fixed point theorems for ρ-altering and ρ-altering J-type mappings in modular spaces. We also furnish illustrative examples to express relationship between these mappings. As a consequence, the results are applied to the existence of solution of an integral equation arising from an ODE system.

Article Type:
Research/Original Article
Language:
English
Published:
International Journal Of Nonlinear Analysis And Applications, Volume:10 Issue: 1, 2019
Pages:
111 - 118
magiran.com/p2070667  
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.