بررسی ضرورت توسعه نظام های سنجش عملکرد شرکت های تعاونی «مدل عملکردی شرکتهای تعاونی مالزی»

مترجم:
_عبدالرضا مسلمی_
چکیده:

شرکت‌های تعاونی مالزی ،نقش مهمی در توسعه کسب‌وکار مالزی ایفا کرده وبسترهای لازم  را برای الحاق مالزی به جامعه جهانی تعاون و نظام‌های اقتصادی پیشرفته  فراهم می‌کنند. لذا، مدیریت عالی شرکت‌های تعاونی ، همواره با تلاش بسیار در حال طراحی و اجرای برنامه‌های راهبردی  خود از طریق نظام سنجش عملکرد هستند. هدف این مقاله بررسی امکان کاربرد سیستم سنجش عملکرد امروزی  در تعاونی‌های مالزی  می باشد. وجود نظام سنجش عملکرد راهبردی،جامع و پویا ضروری است،چرا که درک ارزشمندی از نقش نظام  سنجش عملکرد امروزی برای مدیریت تعاونی‌ها ارائه می‌کند که به آنان کمک می‌کند نظام‌های سنجش عملکردی خود را  با اینگونه سیستم ها همسو کنند.

زبان:
فارسی
صفحه:
23
لینک کوتاه:
magiran.com/p2079221 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.