تبیین عوامل کلیدی و شاخص های اثرگذار بر تداوم و پیشرفت کارها در نیروهای مسلح ج.ا.ایران

نویسنده:
پیام:
چکیده:

یکی از تاکیدهای مهم و اصلی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تداوم و پیشرفت کارها در جهت دستیابی به موفقیت است. رسیدن به این امر مهم نیاز به شناخت و بررسی دقیق عوامل و شاخص هایی دارد که آثار زیادی بر روی این هدف می گذارد. شناخت این عوامل کلیدی وشاخص های اثرگذار می تواند منجر به بازخوردگیری مثبت از کار و واپایش کیفیت فعالیت ها و پروژه ها شده و نتیجه نهایی را به سمت موفقیت و پیشرفت کار هدایت نماید که در این تحقیق به آن پرداخته شده است. هدف از انجام تحقیق، تعیین عوامل و شاخص های اثرگذار تداوم کارها و پیشرفت آن در نیروهای مسلح ج.ا.ایران می باشد. این تحقیق از نوع کاربردی بوده و از دو رویکرد اکتشافی و تبیینی استفاده شده است. جامعه نمونه این تحقیق با استفاده از روش نمونه گیری هدفمند، طبقه ای درسطح هر سازمان و نیروهای تابعه تعیین گردیده است. نتایج به دست آمده از این تحقیق را می توان در قالب ابعاد چهارگانه (1) روش های کسب موفقیت؛ (2) روندهای گسترش موفقیت؛ (3) روندهای پیشبرد و پیشرفت کارها و (4) چگونگی تداوم موفقیت ارائه نمود.

نوع مقاله:
مقاله پژوهشی/اصیل
زبان:
فارسی
صفحات:
37 -59
لینک کوتاه:
magiran.com/p2083943 
روش‌های دسترسی به متن این مطلب
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!