قوانین تخصیص توان تحت رفتار فازی و شرایط چند معیاره

پیام:
چکیده:

در این مقاله، برای پیشنهاد یک تخصیص توان، توسعه ی کارایی آن و نرمال سازی در چارجوب بازیهای کارایی- قابل انتقال فازی چند معیاره، کارآیی حداکثری را در بین بردارهای (تصمیم) سطح فازی به خدمت میگیریم. همچنین جهت گویایی این قوانین، نتایج اصولی متعددی را فراهم می آوریم. برای توسعه کارایی و نرمالسازی بر اساس نقطه نظرات متفاوت، فرمول های متفاوت و نتایج پویا را به ترتیب با بکار بردن بازی تقلیل یافته و تابع مازاد، معرفی میکنیم.

نوع مقاله:
مقاله پژوهشی/اصیل
زبان:
انگلیسی
صفحات:
187 -198
لینک کوتاه:
magiran.com/p2122665 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.