مروری بر سیتم های تایرهای پنچررو

چکیده:

ایده ی تایری که توانایی حرکت بدون فشار باد داخلی (در حالت پنچر) را داشته باشد منجر به طراحی و تولید سیستم های تایرهای پنچررو (runflat) شده است. مزیت های متعدد تایرهای پنچررو به تدریج آنها را به عنوان جایگزین برای تایرهای معمولی مطرح می کند. این تایرها را می توان به دو دسته ی عمده تقسیم کرد که هر کدام از ایده ی متفاوتی برای افزودن قابلیت پنچرروی تایر استفاده می کنند. در این مقاله ضمن مطالعه ی تاریخچه ی تایرهای پنچررو، به بررسی سیستم های مختلفی که در این زمینه ابداع شده پرداخته می شود و مزیت ها و عیبهای هر یک مورد بحث قرار می گیرد...

کلیدواژگان:
زبان:
فارسی
صفحه:
67
لینک کوتاه:
magiran.com/p335476 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 300,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.