استفاده از ضایعات لاستیک و پلاستیک در ساخت انواع عایق

چکیده:
عایق ها چه از نظر نوع جنس و چه از نظر ساختاری و کاربردی، انواع گوناگونی دارند. از نظر کاربردی، عایق ها می توانند به عنوان عایق صدا، گرما و سرما (حرارتی)، رطوبت و ضربه گیر و لرزه گیر عمل کنند که به تناسب وظیفه یی که برای آنها تعریف می شود، ساختار و نوع جنس آنها متفاوت است. پلیمرها به صورت مجرد یا ترکیبی از خودشان و بعضا فلزات، در ساخت انواع عایق ها مورد مصرف قرار می گیرد. به علاوه، ضایعات پلیمرها اعم از لاستیک و پلاستیک نیز در ساخت عایق های پلیمری مورد استفاده قرار می گیرد...
زبان:
فارسی
صفحه:
165
لینک کوتاه:
magiran.com/p366565 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.