آشنایی با اینترنت و کاربردهای آن در تحقیقات علوم پزشکی <قسمت دوم>

چکیده:
در شماره قبل با ساختار شبکه های کامپیوتری که زیربنای شبکه گسترده اینترنت می باشد، آشنا شدیم و در پایان مروری بر تاریخچه تشکیل و تکامل شبکه اینترنت کردیم. در حال حاضر در شبکه جهانی اینترنت تعداد 93.000.000 سایت موجود است و در صورتی که مهار کافی در استفاده از اینترنت بدست آوریم، حتما اطلاعات مورد نیاز خود را از آن کسب خواهیم کرد. در این شماره پست الکترونیکی و قابلیت های منحصر به فرد آن مانند لیست های پستی و استفاده از سرویس های FTP و Web از طریق فقط پست الکترونیکی شرح داده خواهد شد...
زبان:
فارسی
صفحه:
143
لینک کوتاه:
magiran.com/p445555 
برخی از خدمات از جمله دانلود متن مقالات تنها به مشترکان مگیران ارایه می‌گردد. شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 400,000ريال را پرداخت کنید. همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت با کارتهای اعتباری بین المللی از طریق PayPal امکانپذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.